Image
Lekarze

Lekarze 24/7

Wizyty 24/7 w 15 minut.

Pierwsza wizyta 49 zł

Pilnie potrzebujesz konsultacji lekarskiej?
W Med24 możesz odbyć wizytę online, u lekarza pierwszego kontaktu, zawsze gdy tego potrzebujesz.
Nasi interniści i pediatrzy są dostępni już w 15 minut. Przez całą dobę.

Połącz się z lekarzem przez wideo, czat sms lub telefon. Z każdego miejsca w Polsce i na świecie.

 

Image
doctors

Wyślij zdjęcie przed konsultacją lekarską

Pierwsza wizyta 49 zł

Po zamówieniu i opłaceniu wizyty, możesz przesłać lekarzowi, za pośrednictwem aplikacji lub przez stronę, zdjęcia wyników badań, dokumentów potwierdzających postawioną uprzednio diagnozę, takich jak karta wypisu ze szpitala, dokumentacja medyczna lub zdjęcia dolegliwości do konsultacji lekarskiej. Skorzystaj z szybkiej, skutecznej i  bezpiecznej konsultacji online przez wideo, czat lub telefon z lekarzami z ponad 40 specjalizacji.

 

Image
blood

Badanie krwi

Zamów badanie krwi z pobraniem w domu lub innym wskazanym przez siebie  miejscu. Szybko i bezpiecznie.

Wykwalifikowana pielęgniarka przyjedzie pod wskazany adres i w komfortowych dla Ciebie warunkach, pobierze krew do badania. 
Dojazd do pacjenta ma szczególne znaczenie w przypadku osób w starszym wieku, dzieci, pacjentów z ograniczoną mobilnością i osób, dla których liczy się wygoda wykonania usługi, bez wychodzenia z domu.
Wyniki otrzymasz drogą elektroniczną. Możesz je skonsultować z lekarzem, podczas konsultacji online w Med24.

 

Image
erecept

Pigułki zapobiegające ciąży

Pierwsza wizyta 49 zł

Zamów konsultację online u lekarza na wypisanie pigułek zapobiegających ciąży. Zapewniam jej odbycie w ciągu 15 minut.

Umów się do naszego specjalisty, ale pamiętaj, że każdorazowo lekarz decyduje o zasadności zapisania pigułek zapobiegających ciąży, po przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego w trakcie konsultacji online. 

 

Image
l4

Antykoncepcja e-recepta

Wizyty 24/7 w 15 minut.

Pierwsza wizyta 49 zł

Potrzebujesz e-recepty na kontynuację antykoncepcji? Zapewniamy konsultację online u lekarza ginekologa w ciągu 15 minut. Oczekiwanie w długich kolejkach, telefony do rejestracji, nieoczekiwane wizyty u specjalisty z powodu braku recepty na tabletki antykoncepcyjneto już przeszłość. W Med24, e-receptę na kontynuację antykoncepcji otrzymasz wtedy, gdy jej potrzebujesz. Umów konsultację u naszego specjalisty jak najszybciej. Pamiętaj jednak, że każdorazowo lekarz decyduje o zasadności wystawienia e-recepty na tabletki antykoncepcyjne, po przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego w trakcie konsultacji online.

Aby usprawnić wypisanie e‑recepty na kontynuację leczenia, wyślij przed wizytą, zdjęcie dokumentacji medycznej umożliwiającej lekarzowi przedłużenie leczenia wybranym lekiem.

 
 

 

Image
Lekarze

E-recepta

Wizyty 24/7 w 15 minut.

Pierwsza wizyta 49 zł

Kończą Ci się leki i pilnie potrzebujesz nowej recepty?
Otrzymasz ją w 15 minut, bez wychodzenia z domu.  

Zdecydowanie największą zaletą e-recepty jest możliwość otrzymania jej bez wizyty w gabinecie lekarskim. Można ją uzyskać w trakcie konsultacji online. Wystarczy jedynie umówić się do lekarza, który przeprowadzi wywiad, zapozna się z ewentualnymi wynikami badań i podejmie decyzję, czy wystawi e-receptę na dany lek.