O nas

Med24 oferuje nowoczesne rozwiązania dla pacjentów, poszukujących bezpiecznego, szybkiego i prostego dostępu do konsultacji lekarskich. Zapewniamy możliwość skorzystania z profesjonalnej opieki medycznej, z każdego miejsca na świecie, 24 godziny na dobę. Już  w 15 minut.

Do dyspozycji pacjentów w Med24 są lekarze z 40 specjalizacji oraz dyżurni lekarze interniści i pediatrzy.

Każdy z nas zasługuje na to by mieć dostęp do opieki medycznej, niezależnie od miejsca zamieszkania, wieku czy statusu społecznego, dlatego wszystko, co robimy w Med24, służy temu by taką możliwość zagwarantować. Oferujemy zdalny dostęp do usług medycznych. To pacjent decyduje kiedy i do kogo zgłaszają się ze swoim problemem medycznym.

Kontakt z lekarzami odbywa się przez stronę www.med-24.com.pl lub aplikację mobilną Med24, za pomocą różnych kanałów komunikacji, takich jak wideo, czat sms lub telefon.

W Med24 oferujemy:

  • konsultacje medyczne
  • dyżury internistów i pediatrów dostępnych w 15 minut, 24/7
  • lekarzy z 40 specjalizacji
  • e-recepty, L4 e-zwolnienia, e-skierowania na badania
  • możliwość pobrania krwi w domu pacjenta lub w innym, wskazanym przez pacjenta miejscu
Image
img

Med24 to zarejestrowany podmiot leczniczy

Właścicielem platformy jest polsko-szwedzki holding Med24 Sp. z o.o., w którym udziały mają polska spółka Golden Media Polska oraz szwedzka spółka Understandit AB.

Do budowy platformy zaangażowani zostali najlepsi specjaliści ze Skandynawii, którzy w dziedzinie telemedycyny nie tylko stosują najnowsze, światowe rozwiązania, ale też sami z dużym powodzeniem je tworzą. Chcąc bazować na wiedzy doświadczonych ekspertów, Med24 postawiła na współpracę z przedstawicielami właśnie tamtych rynków, na których usługi telemedyczne są już dzisiaj nieodłącznym elementem profilaktyki zdrowotnej i społeczeństwo regularnie z nich korzysta.  Wszystko po to, aby w ręce polskich pacjentów trafiło narzędzie, które będzie jak najlepiej spełniało ich potrzeby.