Jak przygotować się do konsultacji online?

1. Na spokojnie spisz wszystkie dolegliwości, które zaobserwowałeś oraz wszelkie pytania, które chcesz zadać lekarzowi podczas konsultacji.

2. Przygotuj posiadaną dokumentację medyczną. Przed wizytą lub w trakcie jej trwania możesz dołączyć wszystkie wyniki badań, które pomogą w postawieniu diagnozy. Wystarczy     wysłać je przez aplikację lub stronę www.

3. Przed konsultacją online warto przeprowadzić autodiagnozę. Możesz więc zmierzyć         temperaturę, ciśnienie tętnicze, obejrzeć zmiany skórne czy zaczerwienienia wokół miejsc     zapalanych oraz sprawdzić, czy węzły chłonne nie są powiększone – w zależności od         powodu, dla którego konsultujesz się z lekarzem. Poza tym spisz swoje objawy i             dolegliwości na kartce.

4. Jeśli kontynuujesz leczenie, przygotuj informację na temat przyjmowanych leków.

5. W przypadku jakichkolwiek trudności, możesz zwrócić się do Biura Obsługi Klienta,     gdzie konsultanci pomogą w rozwiązaniu problemu: kontakt@med-24.com.pl, 22 118 95 26

MIEJSCE
Znajdź spokojne i wygodne miejsce. Może to być osobny pokój, biurko, przy którym pracujesz, czy kącik w sypialni. Ważne byś czuł się komfortowo podczas rozmowy. Uprzedź domowników, że o danej godzinie będziesz rozmawiać z lekarzem

BRAK ROZPRASZACZY
Zamknij wszystkie strony internetowe czy programy, które mogłyby cię rozpraszać podczas e-wizyty. Wycisz telefon i powiadomienia na czas rozmowy, by w skupieniu móc powiedzieć lekarzowi o wszystkim, co dla ciebie ważne.

SPRAWY TECHNICZNE
Sprawdź wcześniej słuchawki, mikrofon, kamerę, czy działają poprawnie. Zaakceptuj również, że czasami mogą zdarzyć się problemy techniczne.