Image
l4

Specjalizacje

Pierwsza wizyta 49 zł

Konsultacje lekarzy specjalistów szybko i bezpiecznie u lekarzy z ponad 40 specjalizacji. Możesz je odbyć z dowolnego miejsca na świecie, poprzez wybrany kanał komunikacji: wideo, czat sms lub telefon.

To duże ułatwienie w dostępie do lekarzy wąskich specjalizacji. Za pośrednictwem platformy medycznej Med24 możemy się umówić np. do ginekologa, kardiologa, alergologa, flebologa, zajmującego się chorobami żył, czy hipertensjologa, specjalizującego się w nadciśnieniu tętniczym.

Łatwa dostępność specjalistów ma również szczególnie ogromne znaczenie dla osób z chorobami przewlekłymi czy potrzebującymi wsparcia psychologa, psychiatry lub seksuologa.

 

Image
med24

Dostępne specjalizacje

Pierwsza wizyta 49 zł

Jeśli potrzebujesz porady specjalisty, umów się na konsultację online w Med24. Oferujemy dostęp do lekarzy z ponad 40 specjalizacji oraz szybkie i bezpieczne konsultacje przez wybrany przez Ciebie kanał komunikacji:  video, czat sms lub telefon.

 

Image
Pediatra

Specjaliści chorób dziecięcych przyjmujący w Med24

Wizyty 24/7 już w 15 minut.

Pierwsza wizyta 49 zł

Med24 oferuje również pediatrów z różnych dziedzin specjalistycznych. Oferujemy szybkie i bezpieczne konsultacje online przez wideo, czat SMS lub telefon.