Wejdź na stronę lub pobierz aplikację

Wybierz rodzaj wizyty

Do wyboru masz lekarzy dostępnych przez całą dobę, 7 dni w tygodniu: pediatrów i internistów oraz ponad 40 specjalizacji lekarzy, z którymi możesz się umówić w wybranym przez Ciebie terminie. Jeżeli chcesz, możesz wysłać za pomocą aplikacji lub strony www zdjęcie dokumentacji medycznej, objawów. Wystarczy nacisnąć „wyślij zdjęcie”.

Wybierz kanał komunikacji

  • wideo - zalecane w przypadku konsultacji pediatrycznych, alergologicznych, pulmunologicznych. Lekarz ma możliwość zobaczenia opisanych objawów.
  • czat sms - polecamy szczególnie w przypadku odbycia szybkiej konsultacji np. w celu otrzymania e-recepty
  • telefon - podczas rozmowy możesz uzyskać fachową poradę medyczną oraz skonsultować wcześniej wysłane zdjęcia objawów lub dokumentacji medycznej. Następnie otrzymasz za pośrednictwem poczty e-mail i sms informację: „Med24 - potwierdzamy umówienie wizyty dnia … o godz. … Lekarz …….. skontaktuje się z Tobą w wybranym terminie”

Zarejetruj się

Wystarczy podać swoje podstawowe dane: imię, nazwisko, adres mailowy, adres pocztowy, numer telefonu, pesel, żeby stworzyć konto pacjenta na Med24. Każdy użytkownik ustala hasło do swojego konta. Następnie zapoznaje sięz regulaminem oraz polityką prywatności i po ich akceptacji otrzymuje za pośrednicztewm poczty e-mail i sms, wiadomość z kodem aktywacyjnym.

Opłać wizytę

Po wybraniu lekarza do którego chcemy umówić wizytę, należy wybrać „zamawiam i płacę”. Opłata musi być dokonana przed odbyciem wizyty. Jesteśmy zarejestrowanym i ubezpieczonym podmiotem leczniczym, co jest gwarancją bezpiecznych płatności online. Dostępne metody płatności: karty płatnicze: Visa, Visa Electron, Mastercard, Mastercard Electronic, Maestro, przelewy internetowe, BLIK.

Lekarz skontaktuje się z Tobą w wybranym przez Ciebie kanałem komunikacji: wideo, czat sms, telefon

W celu realizacji konsultacji online lekarz podejmie trzykrotne próby kontaktu w ciągu 15 minut od umówionego terminu realizacji.
 

Image
background-linear