Przejdź do treści
Menu
Umów Wizytę Express Umów Wizytę Standard
pediatra Lukasz Durajski

Lekarz Łukasz Durajski

Internista, Pediatra, Medycyna Podróży, Szczepienia/Wakcynolog

Pediatra in spe, ekspert wakcynologii i medycyny podróży, pracujący w Klinice Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Kształcił się również we Włoszech, studiując medycynę na Uniwersytecie Campus Bio-Medico w Rzymie. W trakcie studiów doświadczenie zawodowe zdobywał podczas praktyk w różnych ośrodkach na świecie – we Włoszech, w Grecji, w Ghanie oraz w Peru. 

W latach 2018 – 2020 był Przewodniczącym Zespołu ds. Szczepień Okręgowej Izby Lekarskiej w WarszawieW 2019 roku został laureatem plebiscytu „Hipokrates Mazowsza 2019”, honorującego pracę medyków. Jest członkiem American Academy of Pedriatrics, Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, Polskiego Towarzystwa Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej, Polskiego Towarzystwa Wakcynologii, Polskiego Towarzystwa Medycyny Morskiej, Tropikalnej i Podróży oraz honorowym członkiem Studenckiego Koła Kardiochirurgii przy Klinice Chirurgii Serca, Naczyń i Transplantologii Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie. 

Napisał także trzy książki „Zdrowie twojego dziecka”, „Co na to lekarz? Mity przenoszone drogą szeptaną” oraz „Alergie – fakty i mity”.  

Jest Dyrektorem Medycznym platformy telemedycznej Med24 oraz reprezentuje ją w Radzie Programowej Telemedycznej Grupy Roboczej. 

Komunikuje się w języku angielskim. 

Usługi w Med24

Zaplanuj wizytę. Szybkie terminy. Wizyta od 129 zł
Wizyta 30 min - 129 zł
Wizyta 30 min - 149 zł

Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć