Przejdź do treści
Menu
Umów Wizytę Express Umów Wizytę Standard
Pomoc psychologiczna i psychiatryczna online

Pomoc psychologiczno-psychiatryczna

Zaplanuj wizytę

Pomoc psychologiczna to doraźne wsparcie specjalisty, które znacząco może poprawić jakość życia. Skorzystaj z niej, jeśli czujesz, że samodzielnie nie poradzisz sobie z trudną sytuacją czy emocjami.

Czas trwania konsultacji: 30 min

Wizyta od 99 zł

Umów Wizytę Standard

Umów się na wizytę 

Specjaliści - duża dostępność,
7 dni w tygodniu!

 • W razie potrzeby lekarz wystawi zaświadczenie

 • Specjalista podejmuje 3 próby kontaktu z Tobą w odstępie kilku minut, więc nie musisz się martwić, jeżeli nie odbierzesz za pierwszym razem.

Z jakimi problemami warto skorzystać z pomocy psychologicznej online?

 • utrzymujące się obniżenie nastroju
 • depresja
 • zaburzenia lękowe
 • uczucie ciągłego napięcia
 • problemy z radzeniem sobie ze stresem
 • problemy z kontrolowaniem emocji
 • niskie poczucie własnej wartości
 • pomoc w trudnych lub ważnych zmianach życiowych
 • trudności w kontaktach społecznych

Skorzystaj z pomocy psychologicznej online, gdy:

 • nie możesz lub nie chcesz czekać w kolejce do specjalisty
 • zależy Ci na wygodnej formie kontaktu
 • chcesz odbyć wizytę w bezpiecznym dla siebie miejscu, bez wychodzenia z domu
 • jesteś w kryzysie, czujesz, że przerastają Cię problemy, jednak nie wiesz do kogo zgłosić się po pomoc
 • zależy Ci na dyskretnej formie kontaktu
 • jesteś osobą uzależnioną i szukasz odpowiedniej terapii
 • martwisz się o kogoś bliskiego i chcesz o tym porozmawiać ze specjalistą

Dzięki Med24 uzyskasz szybką pomoc psychologa online:

 • bez czekania w kolejce, co jest szczególnie ważne w sytuacji kryzysu
 • profesjonalnie - e-wizyta jest tak samo skuteczna, jak stacjonarna wizyta w gabinecie
 • wygodnie - z dowolnego miejsca, w którym jesteś

Umów Wizytę Standard

Wizyta online, daje Ci możliwość wybrania komfortowego dla siebie miejsca do rozmowy, co jest szczególnie ważne, gdy musisz się otworzyć przed obcą osobą. Co więcej, korzystając ze współczesnej technologii, uzyskasz właściwą diagnozę i wsparcie najszybciej jak to możliwe.

Jak to działa?

Przechodzisz do wybrania konsultacji ze specjalistą: 

Umów Wizytę Standard

terapia online

Wybierz wizytę online dostosowaną do Twoich potrzeb

Przechodzisz do umawiania konsultacji ze specjalistą

Wybierz termin, w którym chcesz odbyć konsultację:

termin psycholog

Specjaliści przyjmują przez cały tydzień. Od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8.00 - 22.00

Chcesz, żeby specjalista skontaktował się z Tobą przez wideo?

Po wybraniu terminu wizyty, możesz wybrać formę kontaktu ze specjalistą

Wideo, czat lub telefon:

wideo psycholog

Po wybraniu dogodnej dla Ciebie formy kontaktu, poprosimy Cię o zalogowanie się lub zarejestrowanie.

Nie masz u nas jeszcze konta?
Nic nie szkodzi!

Rejestracja w Med24 zajmie Ci mniej niż 2 minuty!

rejestracja psycholog

Po wypełnieniu danych niezbędnych dla specjalisty do przeprowadzenia konsultacji, specjalista skontaktuje się we wskazanym przez Ciebie terminie.

Umów Wizytę Standard

Pomoc psychologiczna online | Jak przygotować się do pierwszego spotkania z psychologiem? 

Na pierwszej wizycie psycholog przeprowadza wywiad, aby postawić diagnozę i wybrać indywidualną metodę pomocy dla pacjenta. Może być to psychoterapia, w niektórych przypadkach interwencja kryzysowa, wsparcie psychologiczne lub zalecenie wizyty u psychiatry. 

Przy wyborze psychologa, psychoterapeuty lub psychiatry warto wziąć pod uwagę swoje osobiste preferencje, takie jak płeć terapeuty, wiek, metodę pracy. Ważne jest, aby czuć się komfortowo w obecności specjalisty, aby móc swobodnie rozmawiać o swoich emocjach. Niestety, czasami trzeba wypróbować kilku specjalistów, zanim znajdzie się psychologa odpowiedniego dla siebie. W takiej sytuacji nie należy się zrażać i kontynuować poszukiwania. W naszej aplikacji możesz samodzielnie dokonać wyboru specjalisty. W ten sposób dajemy możliwość sprawdzenia na własną rękę metod pracy i doświadczenia psychologa i upewnienia się, że dana  osoba pasuje do Twoich wymagań. 

Umów Wizytę Standard

Psycholog online a strach przed wizytą | Jak przezwyciężyć obawy przed terapią?

Przed pierwszą wizytą u psychologa, pacjenci często doświadczają strachu związanego z silnym lękiem przed oceną, kpinami i wstydem ze strony najbliższych lub otoczenia. Mimo, że podobne obawy towarzyszą większości pacjentów, te przekonania nie powinny Cię blokować. Nie wstydź się prosić o pomoc. 

Pamiętaj – psycholog to specjalista, którego zadaniem jest udzielenie pomocy. Wie, że podczas konsultacji będziesz opowiadać o swoich problemach, emocjach, wielu wrażliwych tematach. Obowiązkiem psychologa jest nie tylko udzielenie porady, ale zapewnienie Ci pełnego komfortu w trakcie rozmowy. Masz także gwarancję, że wszystko co powiesz pozostanie poufne. Podobnie jak każdy inny lekarz, psycholog online jest zobowiązany tajemnicą lekarską. 

Podczas konsultacji psychologicznych nie powinieneś zapominać, że masz prawo zadawać pytania i uzyskać informacje dotyczące kompetencji specjalisty, diagnozy, czy sposobu podejścia do Twojego problemu. Nie bój się zadawać pytań - wszystko, co dla Ciebie jest ważne, jest równie istotne dla osoby, która ma Ci pomóc. Dlatego warto przedstawić swoje wątpliwości i oczekiwania, np. w kwestii czasu trwania terapii czy wybranej metody pomocy.

Jak pracuje psycholog? | Poznaj metody pracy psychologów 

Wybierając terapeutę dowiedz się, w jakim nurcie pracuje. Każdy z psychologów opiera się na jednej metodzie pracy, jednak niektórzy specjaliści umiejętnie łączą kilka nurtów, aby osiągnąć dobre efekty terapii. Jakie są najważniejsze nurty psychologiczne? 

 • Behawioralny: dotyczy związków między zachowaniem człowieka a jego konsekwencjami oraz sposobami na zmianę zachowań poprzez różne techniki

 

 • Psychodynamiczna: Koncentruje się na badaniu wpływu nieświadomych procesów na zachowanie, emocje i relacje międzyludzkie, szczególnie w kontekście doświadczeń z dzieciństwa.

 

 • Humanistyczna: Skupia się na badaniu człowieka jako jednostki, jego zdolnościach i potrzebach, a także na rozwoju osobistym i samorealizacji.

 

 • Kognitywna: analiza procesów myślowych, takich jak percepcja, myślenie, zapamiętywanie i rozwiązywanie problemów.

 

 • Ewolucyjna: Skupia się na badaniu wpływu procesów ewolucyjnych na ludzkie zachowanie i myślenie, w tym na kwestie takie jak dobór płciowy i zachowanie altruistyczne.

 

 • Społeczna: Koncentruje się na badaniu wpływu innych ludzi i środowiska społecznego na zachowanie i myślenie jednostki.

Dla kogo pomoc psychologiczna online? 

Gdy zmagasz się z problemami, z którymi nie jesteś w stanie sam sobie poradzić, skorzystaj z pomocy psychologa. Konsultacje z psychologiem online zapewniają dostęp do pomocy psychologicznej dla wszystkich osób, które mają opór przed pójściem do gabinetu i odbyciem rozmowy twarzą w twarz. Mają szansę opowiedzieć o swoich problemach, pozostają w przestrzeni, w której czują się najbardziej komfortowo – własnym domu. 

Pomoc psychologiczna online 24h umożliwia kontakt z psychologiem o każdej porze dnia i nocy. Niekiedy potrzebujemy nagłego wsparcia, które zaoferują psycholodzy Med24. Nasi psycholodzy są profesjonalnie przygotowani do świadczenia pomocy online, dlatego warto skorzystać z ich pomocy. 

Z pomocy psychologicznej online mogą skorzystać osoby, które ze względu na swoje obowiązki nie są w stanie udać się do specjalisty w godzinach przyjęć. omoc psychologiczna dla młodzieży i dorosłych na telefon lub przez aplikację pozwoli im uzyskać poradę po pracy, pomiędzy zajęciami na studiach lub w szkole, a nawet podczas podróży, gdy potrzebujemy rozmowy z profesjonalistą. 

Psycholog online jest tańszy niż specjalista przyjmujący w gabinecie stacjonarnym. Jeżeli preferujesz tę formę kontaktu z lekarzem i nie chcesz lub nie jesteś w stanie przeznaczyć większych środków na wizytę u psychologa, umów e-wizytę w Med-24.com.pl. Mimo różnicy w cenie, nasi specjaliści udzielają porad na równie wysokim lub nawet wyższym poziomie, co lekarz przyjmujący w gabinecie. 

 

Pomoc psychologiczna online dla młodzieży z uzależnieniami 

Każda wizyta u psychologa wiąże się z silnymi emocjami, mowa tu zwłaszcza o pierwszym spotkaniu z terapeutą. Pacjenci często nie zdają sobie sprawy, jak wygląda pierwsza wizyta u psychologa oraz jakie dokładnie pytania mogą zostać im zadane. Aby poczuć się pewniej w trakcie wizyty, sprawdź o co może zapytać psycholog w trakcie terapii uzależnień młodzieży. 

 • Czy czujesz, że nie jesteś w stanie kontrolować swojego używania?
 • Jakie emocje towarzyszą Twojemu uzależnieniu?
 • Czy uważasz, że używanie substancji wpływa na twoje relacje z rodziną i przyjaciółmi?
 • Czy zauważyłeś/aś, że twoje użytkowanie zaczyna wpływać na twoje funkcjonowanie w szkole lub pracy?
 • Czy zastanawiałeś/aś się kiedykolwiek nad tym, jak twoje używanie substancji wpływa na twoje zdrowie fizyczne i psychiczne?

Warto pamiętać, że te pytania są jedynie przykładami i mogą się różnić w zależności od indywidualnej sytuacji i potrzeb pacjenta. 

W przypadku zdrowia psychicznego nigdy nie jest za wcześnie, aby skorzystać z pomocy specjalisty.

W ofercie Med24 znajdziesz specjalistów w zakresie pomocy psychologicznej szeregu specjalizacji. Jaką pomoc uzyskasz u konkretnego lekarza, dowiesz się, klikając w linki poniżej

Umów Wizytę Standard

Zarezerwuj wizytę już dziś

Zarezerwuj wizytę już dziś, nasi lekarze są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i odpowiedzą tak szybko, jak to możliwe. Zaloguj się lub zarejestruj, aby zarezerwować wizytę.

Wizyta od 99 zł

Umów Wizytę Standard

wizyta online
Med24
Zdrowie psychiczne

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o depresji, aby skutecznie sobie z nią poradzić

Obniżenie nastroju, smutek czy brak chęci do działania zdarzają się każdemu. Potocznie nazywamy te...
mental_health
Zdrowie psychiczne

Rodzaje zaburzeń psychicznych u dzieci i młodzieży. Jak je rozpoznać?

Zaburzenia psychiczne u dzieci i młodzieży stanowią poważny problem. Coraz więcej jest wykrywanych i...
Tych objawów nie wolno lekceważyć. Skutki nieleczonej depresji
Zdrowie psychiczne

Jak rozpoznać nerwicę? - Objawy nerwicy

Czy zdarza Ci się mówić o tym, że jesteś znerwicowany? A może robi tak ktoś z Twoich bliskich...
Objawy i sposoby leczenia nerwicy dziecięcej - na co zwrócić uwagę?
Zdrowie psychiczne

Jak rozpoznać zespół Aspergera u dziecka?

Zespół Aspergera to łagodniejsza forma zaburzenia rozwojowego ze spektrum autyzmu. Młodzi ludzie z...
Insomnia
Zdrowie psychiczne

Przewlekły stres. Jakie są objawy, skutki i sposoby zapobiegania?

Każdy na stres reaguje inaczej. Być może w stresującej sytuacji masz problemy żołądkowe, czujesz...
Zaburzenia seksualne - rodzaje i leczenie
Seks

Zaburzenia seksualne - rodzaje i leczenie

Zdumiewający jest fakt, że choć tak wiele osób doświadcza zaburzeń seksualnych, to wciąż niewiele z...

Usługi w Med24

Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 79 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Dzieci od 3 r.ż. Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 20 min - 149 zł
Wizyta 30 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 20 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 99 zł
Wizyta 30 min - 129 zł
Wizyta 30 min - 149 zł
Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 99 zł
Wizyta 10 min - 129 zł

Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć