Przejdź do treści
Menu
Umów Wizytę Express Umów Wizytę Standard
Seksuolog wizyta online -konsultacja online z seksuologiem

Seksuolog - wizyta online

Zaplanuj wizytę

Wizyta 149 zł

Umów Wizytę Standard

Konsultacja online z seksuologiem

Potrzebujesz specjalistycznej i szybkiej konsultacji u seksuologa?

Dzięki Med24 możesz skonsultować swoje objawy dyskretnie,  bez wychodzenia z domu, z dowolnego miejsca, w którym jesteś.

Z jakimi problemami warto zgłosić się do seksuologa?

 • zaburzeniem erekcji lub orgazmów
 • wytryskiem przedwczesnym lub opóźnionym
 • nadmiernym popędem seksualnym lub zbyt niskim libido
 • awersją do seksu i czynnościami seksualnymi
 • dyskomfort podczas współżycia
 • pochwicą
 • niesatysfakcjonującym współżyciem
 • z kwestiami dotyczącymi orientacji seksualnej lub tożsamości płciowej

Lekarz Monika Staruch ->

Seksuolog kliniczny

Jak wygląda wizyta u seksuologa?

Pierwsza wizyta u seksuologa zwykle polega na przeprowadzeniu wywiadu z pacjentem. Lekarz pyta o problemy dotyczące życia erotycznego, ogólny stan zdrowia, przebyte choroby i urazy.  Gdy już posiada potrzebne informacje, stawia diagnozę i informuje o dalszych działaniach.

Jakie pytania może zadać seksuolog online? 

Pierwsza wizyta u seksuologa online jest dla Ciebie bardzo stresująca? Dowiedz się, jakie pytania zadaje seksuolog w trakcie konsultacji i przygotuj się na tę rozmowę. 

Seksuolodzy to specjaliści zajmujący się badaniem i leczeniem problemów związanych z funkcjonowaniem seksualnym. W trakcie e-wizyty u seksuologa można oczekiwać różnych pytań, które pomogą zdiagnozować przyczynę problemu i opracować odpowiednie leczenie. Poniżej przedstawiamy niektóre z pytań, które można usłyszeć. 

 • Czy odczuwasz podczas stosunku ból lub dyskomfort?

Seksuolog może pytać o dyskomfort lub ból podczas stosunku, który może sugerować problemy ze zdrowiem lub emocjonalnymi czynnikami, mającymi negatywny wpływ na życie seksualne.

 • Jak często odbywasz stosunek seksualny? 

Jest to ważne pytanie, ponieważ może pomóc seksuologowi określić, czy pacjent cierpi na brak pożądania seksualnego, czy też ma problemy z funkcjonowaniem seksualnym.

 • Czy masz problemy z osiągnięciem orgazmu?

Seksuolog może pytać o problemy z osiągnięciem orgazmu. Pytanie to pozwala zdiagnozować problemy z pożądaniem seksualnym, lękiem lub problemy emocjonalne.

 • Czy masz problemy z erekcją?

Jest to jedno z pytań dotyczących  problemów z erekcją, które w wielu przypadkach spowodowane są chorobami, lekami, lękami lub depresją.

 • Czy przyjmujesz jakieś leki lub suplementy?

Seksuolog pyta o leki lub suplementy, ponieważ niektóre z nich mogą wpływać na funkcjonowanie seksualne.

 • Czy jesteś zadowolony z życia seksualnego?

Poprzez pytanie o poziom zadowolenia z życia seksualnego określa się, czy pacjent cierpi na problemy związane z pożądaniem seksualnym, funkcjonowaniem seksualnym lub związanymi z problemami emocjonalnymi.

 • Czy masz problemy z samoakceptacją swojego ciała lub swojej orientacji seksualnej?

Pytania o samoakceptację pomagają zrozumieć, czy pacjent ma problemy emocjonalne lub cierpi na zaburzenia emocjonalne.

Pamiętaj - wizyta u seksuologa może obejmować szereg pytań dotyczących różnych aspektów życia seksualnego i ogólnego zdrowia emocjonalnego. Wszystkie te pytania mają na celu pomóc seksuologowi określić przyczynę problemu i opracować odpowiednie leczenie. Dlatego ważne jest, aby pacjenci byli otwarci i szczery, odpowiadając na pytania z dokładnością i szczerością, aby umożliwić seksuologowi przeprowadzenie skutecznej diagnozy.

Pierwsza konsultacja z seksuologiem? 

Pierwsza wizyta u seksuologa zazwyczaj rozpoczyna się od wywiadu. Seksuolog będzie zadawał pytania dotyczące historii pacjenta, stylu życia, aktywności seksualnej i problemów z nią związanych. Wywiad ten ma na celu zrozumienie problemu oraz określenie jego źródła.

Po wywiadzie seksuolog może zalecić wykonanie lub wypisać e-skierowanie na badanie fizyczne. Jest to standardowa procedura w przypadku problemów z funkcjonowaniem seksualnym. Badanie może obejmować pomiary ciśnienia krwi, badanie prostaty, badanie ginekologiczne lub badanie neurologiczne.

Kolejnym etapem wizyty u seksuologa jest omówienie problemu i ustalenie celów terapeutycznych. Seksuolog online będzie starał się zrozumieć, co powoduje problemy z funkcjonowaniem seksualnym i jakie czynniki wpływają na jakość życia pacjenta. Na podstawie tych informacji seksuolog opracuje plan terapeutyczny, który będzie dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta.

W trakcie terapii seksuolog online może stosować różne metody i techniki. Mogą to być ćwiczenia behawioralne, relaksacyjne lub terapia poznawczo-behawioralna. Seksuolog będzie również starał się pomóc pacjentowi w zmianie swojego stylu życia, zwłaszcza jeśli prowadzi on do problemów z funkcjonowaniem seksualnym.

Konsultacja online z seksuologiem | Zalety 

Wizyta u seksuologa online daje możliwość opowiedzenia o swoich problemach w zaciszu domowym lub z każdego innego miejsca, w którym czujesz się komfortowo. Prywatna, dyskretna i spokojna rozmowa daje pacjentom możliwość pełnego otwarcia się i szczerego opowiedzenia o swoich problemach. Seksuolog zachowuje pełną dyskrecję, dlatego możesz być pewien, że wszystkie informacje pozostaną poufne – zgodnie z zasadą tajemnicy lekarskiej. 

Niektórzy pacjenci z różnych względów nie chcą osobiście udać się do gabinetu lekarskiego, a forma zdalna daje im zdecydowanie wyższy komfort. W tym przypadku lekarz seksuolog online w Med-24.com.pl sprawdzi się najlepiej! 

Warto skorzystać z teleporady, gdy najbliższy seksuolog znajduje się zbyt daleko od Twojego miejsca zamieszkania. Nie musisz tracić czasu i pieniędzy na dojazd – wystarczy połączyć się telefonicznie lub za pomocą wideo rozmowy. Niektórzy pacjenci nie są gotowi, by opowiedzieć o swoich problemach – specjalnie dla nich przygotowana została konsultacja z seksuologiem w formie chatu. 

Seksuolog online — kto powinien zgłosić się na wizytę? 

Zgłoś się na wizytę u seksuologa online, jeśli masz: 

 • Problemy z libido 

Towarzyszą Ci trudności z uzyskaniem lub utrzymaniem pożądania seksualnego? Warto skonsultować się z seksuologiem, aby pomógł zidentyfikować przyczyny i zaproponować odpowiednie leczenie.

 • Trudności z erekcją 

Jeśli masz utrzymujące się problemy z erekcją lub ejakulacją, zdecyduj się na e-wizytę u  lekarza seksuologa.

 • Trudności z orgazmem 

Wiele osób doświadcza trudności z osiągnięciem orgazmu, ale seksuolog może pomóc w identyfikacji przyczyn i wskazówkach, jak je przezwyciężyć.

 • Problemy związane z orientacją seksualną  

Masz pytania lub problemy związane z Twoją orientacją seksualną? Seksuolog może pomóc w zrozumieniu Twojej tożsamości seksualnej i wskazać na sposoby, jak ją zaakceptować.

 • Problemy związane z płodnością  

W przypadku problemów z płodnością można skonsultować się z seksuologiem, który wskaże drogę leczenia i podpowie, jakie kroki należy podjąć. 

 • Problemy związane z przemocą seksualną 

Jeśli doświadczasz przemocy seksualnej, ważne jest, aby skonsultować się z seksuologiem lub innym specjalistą ds. zdrowia psychicznego, aby pomóc Ci w radzeniu sobie z traumą i uzyskaniu pomocy. 

Jak umówić się do seksuologa online?  W aplikacji Med24 lub na stronie internetowej Med-24.com.pl wybierz wizytę u seksuologa, umów wizytę w wybranym przez siebie terminie i wygodnym dla Ciebie kanałem kontaktu ze specjalistą (telefon, połączenie wideo, chat sms), opłać wizytę. Wśród wszystkich specjalizacji znajdź seksuologa i umów się z lekarzem na wybraną datę i godzinę. O ustalonej porze seksuolog połączy się z Tobą. 

Zarezerwuj wizytę już dziś

Zarezerwuj wizytę już dziś, nasi lekarze są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i odpowiedzą tak szybko, jak to możliwe. Zaloguj się lub zarejestruj, aby zarezerwować wizytę.

Umów Wizytę Standard

wizyta online

Med24 - Jak to działa?

Umów wizytę

Usługi w Med24

Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 79 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Dzieci od 3 r.ż. Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 20 min - 149 zł
Wizyta 30 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 20 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 99 zł
Wizyta 30 min - 129 zł
Wizyta 30 min - 149 zł
Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 99 zł
Wizyta 10 min - 129 zł

Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć