Przejdź do treści
Menu
Umów Wizytę Express Umów Wizytę Standard
Psychiatra - konsultacje online

Psychiatra - konsultacje online

Zaplanuj wizytę


Wizyta psychiatryczna 30 min - 199 zł
Wizyta psychiatryczna - kontynuacja 15min -  159 zł

Umów Wizytę Standard

Dlaczego warto zdecydować się na teleporadę u psychiatry w Med24? 

  • Oferujemy wizyty w krótkim terminem — nie musisz czekać na wizytę kilku tygodni
  • Jeśli nie czujesz się na siłach, aby udać się do gabinetu, możesz przeprowadzić rozmowę nawet ze swojego łóżka
  • Nie czujesz się komfortowo w rozmowie przed kamerą? E-wizyta może zostać przeprowadzona poprzez chat lub telefonicznie
  • To wygodne rozwiązanie dla wszystkich osób starszych lub niepełnosprawnych 
  • Psychiatra przepisze receptę na przyjmowane przez Ciebie leki. Uzyskasz je na czas i utrzymasz regularność ich przyjmowania
  • Umówisz e-wizytę w naszej aplikacji lub na stronie internetowej w mniej niż minutę 
Umów Wizytę Standard

Czym zajmuje się psychiatra? 

Psychiatra przeprowadza pierwsze badanie psychiatryczne, które polega na zebraniu informacji od pacjenta dotyczących jego historii medycznej, obecnych objawów, a także historii rodziny i środowiska pacjenta. Następnie, na podstawie zebranych informacji, psychiatra stawia diagnozę i opracowuje plan leczenia.

Leczenie zaburzeń psychicznych może obejmować terapię farmakologiczną, terapię psychologiczną lub terapię połączoną. Terapia farmakologiczna polega na przyjmowaniu leków, takich jak antydepresanty, leki przeciwpsychotyczne lub leki przeciwlękowe. Terapia psychologiczna polega na pracy z pacjentem za pomocą różnych metod terapeutycznych, takich jak terapia behawioralna, terapia poznawcza lub terapia rodzinna.

Psychiatra online może również współpracować z innymi specjalistami, takimi jak psychologowie, terapeuci, a także z rodziną pacjenta, aby zapewnić jak najlepsze leczenie. W przypadku poważniejszych zaburzeń psychicznych, pacjent może potrzebować hospitalizacji w szpitalu psychiatrycznym. 

Konsultacje online z psychiatrą Med24 | Zalety 

W Med24 dajemy możliwość skonsultowania swoich objawów z doświadczonym psychiatrą. Nasi specjaliści wysłuchają Cię i pomogą i jak najszybciej wdrożą odpowiedni sposób leczenia. Konsultacje online z psychiatrą umożliwiają przepisanie e-recepty lub skieruje do szpitala, gdzie pacjent będzie mógł powrócić do zdrowia psychicznego. 

Psychiatra online to możliwość odbycia rozmowy lub kontaktu poprzez SMS. E-wizyta jest nowoczesnym rozwiązaniem, będącym wsparciem dla pacjentów, którzy z różnych powodów mają opór przed osobistym pojawieniem się w gabinecie lekarskim. Pacjenci opowiedzą o swoich problemach będąc we własnym domu, w komfortowym dla siebie środowisku. Takie otoczenie pozwala na pełne otwarcie się przed lekarzem osób borykających się z problemami psychicznymi. 

Dużą zaletą e-wizyt z psychiatrą jest możliwość znalezienia dogodnego dla siebie terminu rozmowy w krótkim czasie. Terminy przyjęć naszych specjalistów są znacznie krótsze niż ma to miejsce w przypadku gabinetów stacjonarnych. Dodatkowo pacjenci, których interesują konsultacje online z psychiatrą, wybiorą dogodną dla siebie godzinę – istnieje możliwość rozmowy zarówno w godzinach porannych oraz wieczornych. 

Jednym z najważniejszych powodów, dla których należy jak najszybciej skorzystać z pomocy psychiatry, jest to, że im wcześniej rozpocznie się leczenie, tym większe szanse na skuteczne wyleczenie. Ważne jest, aby rozpocząć leczenie jak najszybciej po wykryciu problemu. Nie zwlekaj z decyzją o teleporadzie i umów się w momencie, gdy zauważysz u siebie niepokojące objawy. Kliknij w „Umów e-wizytę” u psychiatry na naszej stronie internetowej i zyskaj poradę lekarską w cenie 199 zł. 

Konsultacje psychiatryczne online – czym różnią się od rozmowy z psychologiem? 

Psychiatra jest jedynym lekarzem mogącym wypisać leki psychiatryczne oraz diagnozować depresję — jednym ze sposobów odbycia terapii są spotkania przy pomocy aplikacji bądź rozmowy telefonicznej. Z kolei psycholog jest specjalistą, który zajmuje się badaniem i diagnozowaniem zaburzeń psychicznych oraz działaniami mającymi na celu poprawę funkcjonowania psychicznego pacjenta. Psychologowie korzystają z różnych metod terapeutycznych, takich jak terapia poznawczo-behawioralna, terapia rodzinna czy terapia grupowa. Poprzez rozmowę z pacjentem dochodzi do źródła problemów i stosuje terapię w odpowiednim nurcie. 

Wskazane jest jednak, aby w trakcie leczenia łączyć pomoc psychiatry i psychologa, dzięki czemu pacjenci mogą uzyskać jak najlepsze efekty i szybszą poprawę swojego zdrowia psychicznego. W obu przypadkach specjaliści ci pracują razem, w celu zapewnienia pacjentom jak najlepszej opieki. W przypadku ciężkich zaburzeń psychicznych, takich jak choroby afektywne dwubiegunowe, schizofrenia czy depresja, zalecane jest skorzystanie z pomocy obu specjalistów.

Przygotowaliśmy dla Was 10% kody rabatowe na wszystkie badania laboratoryjne, zamówione przez stronę store.synevo.pl z kodem: MED24

Rekomendowana badania:

Kup online bez skierowania na store.synevo.pl

Dowiedz się więcej

 

Synevo + Med 24

Zarezerwuj wizytę już dziś

Zarezerwuj wizytę już dziś, nasi lekarze są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i odpowiedzą tak szybko, jak to możliwe. Zaloguj się lub zarejestruj, aby zarezerwować wizytę.

Wizyta od 159 zł

Umów Wizytę Standard

zdrowie-psychiczne

Med24 - Jak to działa?

Umów wizytę

Usługi w Med24

Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 79 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Dzieci od 3 r.ż. Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 20 min - 149 zł
Wizyta 30 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 20 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 99 zł
Wizyta 30 min - 129 zł
Wizyta 30 min - 149 zł
Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 99 zł
Wizyta 10 min - 129 zł

Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć