Przejdź do treści
Menu
Umów Wizytę Express Umów Wizytę Standard
Teeth

Konsultacje online ze stomatologiem

Zaplanuj wizytę

Wizyta 89 zł

Umów Wizytę Standard

Konsultacja online ze stomatologiem

Potrzebujesz specjalistycznej i szybkiej konsultacji u stomatologa?

Dzięki Med24 możesz skonsultować swoje objawy bez wychodzenia z domu, z dowolnego miejsca, w którym jesteś. Zapewniamy wizytę u stomatologa online zawsze wtedy, kiedy jej potrzebujesz.

Konsultacja online stomatologiczna jest przydatna w przypadku:

  • bólu zęba lub dziąsła 
  • krwawienia dziąseł
  • konsultacji planu dalszego leczenia (np. w trakcie leczenia kanałowego)
  • konsultacji, gdy wypadnie plomba
  • gdy potrzebna jest e-recepta 

Gdy przechodzisz leczenie kanałowe należy pozostać pod stałą opieką lekarską. Pomiędzy kolejnymi zabiegami obserwuj i zgłaszaj wszystkie niepokojące objawy i ból – jeśli stomatolog przeprowadzający leczenie kanałowe nie prowadzi teleporad, możesz skorzystać z pomocy stomatologów Med24. Wizyta lekarska online odbędzie się przez telefon, wideo połączenie lub czat sms.

Wizyta u stomatologa nie jest tylko dla osób, które cierpią z powodu bólu zęba. Osoby, które nie odczuwają żadnego bólu, również powinny regularnie odwiedzać stomatologa. Profilaktyka to klucz do zdrowych zębów i dziąseł. Regularne wizyty u stomatologa pomogą w wykryciu problemów na wczesnym etapie, zanim staną się one poważnymi problemami. W przypadku e-wizyty możesz otrzymać e-receptę na leki, którymi możesz załagodzić pierwsze objawy. Lekarz poradzi Ci również, jakich produktów do higieny jamy ustnej warto używać, aby jak najlepiej zadbać o swoje zęby i dziąsła.

Pamiętaj, że wszystkie niepokojące objawy warto omówić ze specjalistą. Konsultacja online ze stomatologiem obejmie wywiad, dzięki któremu możesz podjąć kolejne kroki. Podczas e-wizyty stomatolog poradzi Ci, jak najlepiej zareagować w przypadku nagłego krwawienia lub bólu zęba o niewiadomym pochodzeniu.

E-wizyty u stomatologa kierowane są do wszystkich pacjentów, którzy z różnych przyczyn nie mogą zwlekać z wizytą u stomatologa stacjonarnego. Nagły ból, pogorszenie się stanu zęba lub krwawienie wymagają nagłej reakcji, a często na wolny termin u specjalistów trzeba czekać kilka tygodni. W przypadku stomatologów Med24 wizyta odbędzie się w znacznie krótszym czasie! Umów się do stomatologa Med24 i uzyskaj poradę oraz e-receptę – bez wychodzenia z domu!

Porady stomatologa online w Med24 polecamy wszystkim osobom, które ze względu na brak czasu przekładają wizytę u swojego dotychczasowego dentysty. Dzięki e-wizycie znajdziesz pomoc nawet tego samego dnia, a recepta pojawi się na Twoim koncie pacjenta chwilę po zakończeniu rozmowy.

Załóż konto na platformie med-24.com.pl, wybierz specjalistę i termin e-wizyty. Opłać teleporadę, a stomatolog online skontaktuje się z Tobą o wybranej porze.

Wizyta 89 zł

Umów Wizytę Standard

Teeth
Kobieta

Przyczyny, leczenie i zapobieganie krwawieniu dziąseł

Krwawienie dziąseł najczęściej zauważamy podczas szczotkowania zębów. Jednorazowe, nie musi...
Teeth
Kobieta

Nadwrażliwość zębów – przyczyny, objawy i leczenie

Nadwrażliwość zębów to bolesny problem. Na szczęście w wielu sytuacjach można sobie z nią poradzić...

Med24 - Jak to działa?

Umów wizytę

Usługi w Med24

Wizyta 129 zł
Wizyta 30 min - 129 zł
Wizyta 30 min - 149 zł

Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć