Przejdź do treści
Menu
Umów Wizytę Express Umów Wizytę Standard
ai zdrowie

Shen.AI

Narzędzie technologiczne oparte na sztucznej inteligencji.

Zmierz online ciśnienie krwi
i inne parametry życiowe

Do sprawdzenia zdrowia użyj swojego telefonu, komputera lub tabletu. 

Pomiar trwa 60 sekund

Zrób pomiar

Badanie zdrowia dla każdego

Przed pomiarem znajdź spokojne miejsce i odpręż się.

  • Pomiar powinien zostać wykonany w dobrze oświetlonym pomieszczeniu. Gdy doświetlasz się lampką, na twarzy nie mogą pojawić się cienie.
  • Urządzenie musi być ułożone stabilnie.
  • Unikaj głośnych i gorących miejsc. Musisz czuć się w pełni komfortowo – najlepiej, jeśli pomiary przeprowadzisz we własnym domu. Mierzenie tętna w gorszych warunkach, może zaburzyć wynik. 
  • Zanim wykonasz pomiar, koniecznie zadbaj o swój organizm. Odpręż się przez co najmniej 5 minut – tętno i ciśnienie krwi maksymalnie ustabilizuje się i będzie gotowe do testu. Przed pomiarem nie pal i nie pij kawy.

Działanie Shen.AI oparte jest na sztucznej inteligencji i modelach obliczeniowych. Dzięki nim narzędzie obserwuje przepływ krwi pod skórą w czasie rzeczywistym.

Widzenie maszynowe stabilizuję teksturę skóry na twarzy, a następnie obserwuje zmiany w absorpcji światła, które odbiera jako falę, z której następnie wylicza parametry zdrowotne. Są one wynikiem Twojego stanu zdrowia.

Pozyskane informacje wykorzystywane są do wstępnej diagnozy chorób, zagrożeń i przedstawienia sugestii, co do zmian w stylu życia, a także do określenia “fizjologicznego poziomu stresu”, czyli wskaźnika opartego o to, jak regularnie pracuje Twoje serce.

Wynik otrzymasz po 60 sekundach na ekranie swojego urządzenia, a następnie dzięki wpisaniu danych takich jak m.in wiek, waga oraz płeć, otrzymasz informację o dodatkowych ryzykach zdrowotnych, które mogą Cię dotyczyć. 

Zastanawiasz się czy narzędzie jest bezpieczne? Działa ono na urządzeniach końcowych, co oznacza, że informacje medyczne nie są przesyłane przez sieć i nikt poza Tobą nie ma do nich dostępu.

Shen.AI mierzy: ciśnienie krwi, puls, zmienność tętna (HRV), częstość oddechu. Otrzymasz także informacje o swoim poziomie stresu, który z czasem wpływa destrukcyjnie na organizm. 

Dane zebrane podczas pomiaru, mogą być dla Ciebie cenną informacją o stanie Twojego zdrowia oraz motywacją do badań profilaktycznych i konsultacji lekarskiej.

Pamiętaj, że wczesne wykrycie wszelkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu Twojego serca i układu krążenia, zmniejsza prawdopodobieństwo poważnych komplikacji. Dlatego też dzięki pomiarowi Shen.AI sprawdzisz, czy Twoje parametry życiowe są prawidłowe.

W przypadku wszelkich nieprawidłowości dobrze jest skonsultować je z lekarzem np. w trakcie teleporady, co powinno stanowić element profilaktyki każdego z nas. Bo nie od dziś wiemy, że lepiej zapobiegać niż leczyć!

W trakcie pomiaru

  • Ustaw twarz bezpośrednio przed kamerą.
  • Obydwa policzki muszą być jednakowo widoczne.
  • Oddychaj spokojnie, bierz równomierne oddechy i nie mów przez cały czas trwania testu.
  • Nie wykonuj gwałtownych ruchów.

Zrób pomiar

Pomiar trwa 60 sekund

sztuczna inteligencja zdrowie

Teraz, już w 60 sekund, sam sprawdzisz: ciśnienie krwi, puls, zmienność tętna (HRV), częstość oddechów i poziom stresu

  • użyj kamery w telefonie, komputerze lub tablecie
To narzędzie zeskanuje Twoją twarz i bazując na algorytmach sztucznej inteligencji, oceni Twoje ryzyka zdrowotne.

Umów e-wizytę Zrób pomiar

Shen

Dzięki samobadaniu, możesz uzyskać informacje na temat różnych nieprawidłowości w funkcjonowaniu Twojego organizmu, a następnie szybko skonsultować je z naszymi lekarzami.

W ramach współpracy z MX Labs, przekazujemy Ci dostęp do inteligentnego narzędzia Shen.AI. Wykorzystuje ono innowacyjną technologię medyczną, umożliwiającą  kontrolę swoich parametrów życiowych i pozwala reagować na ewentualne nieprawidłowości. 

Zmierz swoje ciśnienie krwi, puls, zmienność tętna (HRV), częstość oddechu i poziom stresu za pomocą kamery w telefonie, komputerze lub tablecie. Shen.AI dostarczy Ci informacji o Twoim stanie zdrowia, wskaże możliwe zagrożenia i podpowie, jakie zdrowe nawyki warto wprowadzić. 

Wszelkie nieprawidłowości warto skonsultować z lekarzem Med24.

Zrób pomiar

Usługi w Med24

Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 79 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Dzieci od 3 r.ż. Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 20 min - 149 zł
Wizyta 30 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 20 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 99 zł
Wizyta 30 min - 129 zł
Wizyta 30 min - 149 zł
Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 99 zł
Wizyta 10 min - 129 zł

Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć