Przejdź do treści
Menu
Umów Wizytę Express Umów Wizytę Standard
Lekarz traumatolog online - konsultacja i wizyta online z traumatologiem

Traumatolog - konsultacje online

Zaplanuj wizytę

Wizyta 99 zł

Umów Wizytę Standard

Konsultacja online z traumatologiem

Potrzebujesz specjalistycznej i szybkiej konsultacji u traumatologa?

Dzięki Med24 możesz skonsultować swoje objawy bez wychodzenia z domu, z dowolnego miejsca, w którym jesteś.

Umów Wizytę Standard

Czym zajmuje się traumatolog?

Traumatolog zajmuje się diagnostyką i leczeniem urazów. Traumatologia jest dziedziną dość szeroką, bo możemy w niej wyróżnić na przykład traumatologię neurologiczną, związaną z neurochirurgią, skupiającą się na urazach układu nerwowego, dziecięcą oraz traumatologię związaną z ortopedią.

Z jakimi problemami umówić się na konsultację z traumatologiem?

 • dolegliwościami bólowymi szkieletu lub mięśni szkieletowych
 • bólem o nieznanym pochodzeniu
 • po urazach: złamaniach, skręceniach, stłuczeniach, zwichnięciach
 • bólem kręgosłupa, stawów, mięśni
 • osteoporozą
 • reumatyzmem
 • ograniczoną ruchomością w stawach
 • wadami postawy 
 • dyskopatiami
 • zwyrodnieniami kręgosłupa
 • haluksami

Traumatolog – kto to?

Lekarz traumatolog to specjalista zajmujący się diagnostyką, leczeniem oraz rehabilitacją urazów układu mięśniowo-szkieletowego.

Traumatolog może zajmować się zarówno urazami sportowymi, jak i urazami wynikającymi z wypadków komunikacyjnych, upadków czy innych przyczyn. Do najczęstszych schorzeń, które diagnozują i leczą traumatolodzy, należą złamania kości, skręcenia, zwichnięcia, uszkodzenia mięśni i więzadeł oraz stłuczenia.

Lekarz traumatolog jest odpowiedzialny za postawienie trafnej diagnozy oraz dobór odpowiedniego planu leczenia, który może obejmować fizjoterapię, ćwiczenia rehabilitacyjne, stosowanie opatrunków, a także w niektórych przypadkach operacje. W przypadkach poważnych urazów, traumatolog może koordynować leczenie innych specjalistów, takich jak ortopeda, neurochirurg czy rehabilitant.

Traumatolog ortopeda bez skierowania 

Terminy wizyty u traumatologa są najczęściej bardzo odlegle – szczególnie, jeśli mowa o wizytach darmowych na NFZ. Aby uzyskać takie skierowanie należy udać się po nie do lekarza, co również jest czasochłonne. Dużo lepszym rozwiązaniem jest konsultacja lekarska online w korzystnej cenie. Przeprowadzisz ją w aplikacji lub na stronie internetowej Med-24.com.pl. 

W Med24 skonsultujesz swoje objawy bez wychodzenia z domu i co ważne – bez skierowania! Wystarczy, że umówisz swoją wizytę przez  naszą aplikację lub stronę internetową w wybranym dniu oraz godzinie. Oferujemy wizyty zarówno w godzinach porannych, jak i po południu, dzięki czemu osoby pracujące lub uczące się o nieregularnych porach mogły skorzystać z profesjonalnej porady lekarskiej. Dodatkowo, to właśnie podczas teleporady ze specjalistą możesz uzyskać skierowanie na kolejne badania lub zwolnienie w pracy – wszystko podczas jednej wizyty! 

Konsultacja online traumatolog – kiedy zgłosić się na e-wizytę? 

Kiedy jest najlepszy moment, żeby zgłosić się do traumatologa? Możliwe, że od dłuższego czasu dokuczają Ci bóle kręgosłupa, stawów lub mięśni, jednak wciąż nie jesteś pewien czy zgłosić się do specjalisty. Pamiętaj – nie czekaj, aż ból stanie się na tyle dokuczliwy, by utrudniał codzienne funkcjonowanie. 

 • Ortopeda traumatolog dla dorosłych i dzieci

Jeśli odczuwasz silny dyskomfort, który powraca, niezbędna jest konsultacja. Traumatolog podczas wywiadu zdiagnozuje objawy i podpowie, jakie kroki należy podjąć, by całkowicie je zniwelować. Specjalista Med24 pomoże wszystkim pacjentom, niezależnie od ich wieku.  

 • Traumatolog ortopeda dla sportowców wyczynowych 

Kolejną grupą pacjentów, o których zdrowie zadba ortopeda traumatolog to osoby uprawiające sporty wyczynowe. Jeżeli trenujesz np. crossfit, podnoszenie ciężarów, jazdę na nartach lub desce, zalecany jest regularny kontakt z lekarzem traumatologiem. 

Sportowcy powinni regularnie odwiedzać lekarza w celu monitorowania swojego zdrowia i zapobiegania urazom. Lekarze traumatolodzy specjalizują się w diagnozowaniu i leczeniu urazów mięśni, kości, ścięgien i stawów, co jest szczególnie istotne dla sportowców, którzy są narażeni na tego typu kontuzje. Regularne wizyty u lekarza pomogą w zapobieganiu urazom oraz w szybkim wykrywaniu i leczeniu kontuzji, co może zminimalizować czas przerwy w treningach i rywalizacji.

Lekarz ortopeda traumatolog może również doradzić sportowcom w kwestii prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń i zaproponować odpowiedni program treningowy, który zapobiegnie urazom i poprawi ich wydajność w sporcie.

 • Ortopeda traumatolog dla osób pracujących fizycznie 

Praca fizyczna, szczególnie ta wymagająca podnoszenia ciężkich przedmiotów lub wykonywania powtarzalnych ruchów, może prowadzić do urazów mięśni, kości, ścięgien i stawów. Regularne konsultacje u traumatologa mogą pomóc wykryć i leczyć problemy zdrowotne związane z pracą fizyczną: bóle kręgosłupa, kontuzje mięśni i stawów, zwyrodnienia stawów. 

Wizyta 99 zł

Umów Wizytę Standard

Med24 - Jak to działa?

Umów wizytę

Usługi w Med24

Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 79 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Dzieci od 3 r.ż. Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 20 min - 149 zł
Wizyta 30 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 20 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 99 zł
Wizyta 30 min - 129 zł
Wizyta 30 min - 149 zł
Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 99 zł
Wizyta 10 min - 129 zł

Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć