Przejdź do treści
Menu
Internista
Opieka 24/7 w 15 minut

Pediatra - konsultacje online
dostępne w 15 minut
Bez wychodzenia z domu!

Lekarz skontaktuje się z Tobą w ciągu 15 minut od umówienia wizyty

Wizyta 89 zł

Umów e-wizytę

Konsultacja online z pediatrą całodobowo w 15 minut

Twoje dziecko źle się czuje? Objawy się nasilają, a Ty nie wiesz, co robić? Jest późna pora? Dojazd do lekarza może zająć Ci dużo czasu? Nie chcesz czekać, bo martwisz się o zdrowie swojego dziecka i chcesz mu pomóc jak najszybciej?

Dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie skorzystanie z wygodnej usługi, jaką jest konsultacja pediatryczna online. W Med24 możesz uzyskać poradę pediatry już w 15 minut.

Lekarz jest do Twojej dyspozycji zawsze, gdy tego potrzebujesz. 7 dni w tygodniu, przez całą dobę. Bezpiecznie i szybko.

Kiedy zgłosić się na teleporadę u pediatry 24/7?

Skontaktuj się z pediatrami udzielającymi teleporad całodobowo, gdy Twoje dziecko:

  • niepokojące objawy (np. wysoka gorączka) wystąpią w nocy i nie masz możliwości osobistego dojazdu do lekarza 
  • objawy znacząco nasilają się i chcesz uzyskać natychmiastową pomoc
  • przebywa na kolonii i nie możesz osobiście udać się z nim do gabinetu lekarskiego 
  • zachoruje w trakcie wakacji za granicą i nie jesteś w stanie udać się z nim do specjalisty 

To tylko kilka z przypadków, które konsultacja pediatryczna online pozwoli Ci omówić ze specjalistą. Lekarz pediatra podpowie ci również, jakie leki zastosować przy tak częstych dziecięcych dolegliwościach jak alergia, zatrucie pokarmowe czy infekcja górnych dróg oddechowych.

Pediatra online całodobowo - Zakres obowiązków pediatry

Kiedy u Twojego dziecka wystąpi nagły kaszel, w nocy wzrośnie jego temperatura lub obudzi się z bólem gardła, umów się do całodobowego pediatry Med24. Skontaktuj się o dowolnej porze dnia i nocy, niezależnie od godziny i rodzaju dolegliwości.  Wizyta u pediatry, szybka diagnoza i przepisanie leków pozwolą na skuteczne leczenie, dzięki czemu choroba nie rozwinie się i maluch będzie mógł wrócić do swoich codziennych zajęć. 

Nawet drobny ból gardła może być początkiem dłuższej infekcji, dlatego należy zwalczyć go jak najszybciej. Pierwsze objawy są możliwe do zaleczenia już w ciągu kilku dni, zareaguj na nie, kontaktując się z lekarzem dziecięcym. Nie musisz udawać się bezpośrednio do placówki – w takim przypadku wystarczy konsultacja pediatryczna online.

Pediatra online konsultujący całodobowo to specjalista  przygotowany do radzenia sobie z różnymi typami chorób, od infekcji dróg oddechowych po choroby metaboliczne. Rozpoznaje pierwsze objawy poważniejszych schorzeń, takich jak cukrzyca czy astma, i kieruje dziecko do odpowiedniego specjalisty. 

Podczas wizyty pediatra online 24/7 pytania dotyczące prawidłowego rozwoju dziecka, utrzymania higieny, czy także karmienia w przypadku najmłodszych pacjentów. Dodatkowo, pediatrzy są zwykle pierwszym kontaktem dla rodziców z dziećmi, a więc pozostają odpowiedzialni za koordynację opieki zdrowotnej dla najmłodszych pacjentów, włączając w to badania profilaktyczne oraz szczepienia.

Pediatra konsultacje online 24h - Na czym polegają teleporady z lekarzem dziecięcym 

Podczas e-wizyty u pediatry odbędziesz zdalne spotkanie z lekarzem specjalistą zajmującym się opieką zdrowotną nad dziećmi. Pediatrzy zapoznają się ze stanem Twojego dziecka, przeprowadzą wywiad dotyczący objawów i jego samopoczucia, zapoznają się z dotychczasowymi badaniami, zlecą dodatkowe — takie jak np. badanie krwi czy moczu, by uzyskać pełniejszy obraz stanu zdrowia dziecka. Udzielą porad dotyczących diety, rozwoju, szczepień czy problemów zdrowotnych, z jakimi boryka się dziecko. Warto także pamiętać, że lekarz pediatra może wystawić skierowanie do innego specjalisty, w zależności od dolegliwości małego pacjenta.

Dodatkowym atutem porad w med-24.com.pl jest niska cena za usługi. Ich koszt jest zdecydowanie niższy niż osobista wizyta w prywatnym gabinecie lekarskim. Wstępną diagnozę uzyskujesz bez stania w kolejkach i długiego oczekiwania na odległy termin wizyty. Konsultacja pediatryczna online  to usługa, podczas której Twoje dziecko otrzyma natychmiastowe wskazówki, jakie dokładnie kroki należy podjąć, aby przywrócić jego lepsze samopoczucie.

Czuwaj nad zdrowiem swojego dziecka, niezależnie od pory dnia czy nocy, pomocy udzieli Ci pediatra online 24h. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych lekarzy, dostępnych całodobowo i gotowych odpowiedzieć na każde twoje pytanie. Konsultacja pediatryczna online daje możliwość uzyskania pomocy bez wychodzenia z domu, bez kolejek. Umów się na teleporadę już dziś!

 Jak przygotować dziecko do wizyty z pediatrą online? 

W trakcie konsultacji lekarz pediatra może zechcieć przeprowadzić wywiad nie tylko z rodzicem, ale również z małym pacjentem – oczywiście jeśli jego wiek oraz stan zdrowia to umożliwiają. Aby e-wizyta przebiegła pomyślnie, warto się do niej odpowiednio przygotować – i dotyczy to nie tylko rodzica, ale również malucha. Najlepszą opcją jest odbycie konsultacji w takim miejscu, w którym dziecko czuje się bezpiecznie, czyli np. w jego rodzinnym domu. Uprzedź je, jak będzie przebiegać wizyta krok po kroku i czego może się po niej spodziewać. Dodatkowo dobrym pomysłem jest pozbycie się z otoczenia źródeł zbędnych bodźców, na przykład w postaci grających zabawek czy włączonego telewizora. Pozwól małemu pacjentowi swobodnie odpowiadać na pytania i opowiadać o swoich dolegliwościach. Gdy zajdzie taka potrzeba, zaangażuj się w jego rozmowę z lekarzem. Pamiętaj, że pediatra może poprosić Cię o okazanie dokumentacji medycznej dziecka oraz listy przyjmowanych przez niego leków, dlatego dobrze jest mieć je pod ręką.

Wizyta 89 zł

Umów e-wizytę

Użyj kodu: MED24, żeby otrzymać 10% zniżki na wszystkie badania laboratoryjne, zamówione przez stronę store.synevo.pl

Rekomendowane badania:

Kup online bez skierowania na store.synevo.pl

Dowiedz się więcej

Synevo + Med 24

Pediatra konsultacje online 24/7 - Zalety teleporad

  • Choroba dziecka może wystąpić w najmniej oczekiwanym momencie — teleporady dają możliwość kontaktu z pediatrą o każdej porze dnia i także w nocy. 

 

  • Skorzystaj z porady pediatry w przypadku nagłego pogorszenia stanu zdrowia w trakcie choroby. Długi czas oczekiwania na wizytę u specjalisty działa na niekorzyść zdrowia dziecka, dlatego jak najszybciej umów się na e-wizytę Med24. Odbędziesz ją nawet w 15 minut! 

 

  • Długie oczekiwanie w kolejce w przychodni zdecydowanie nie sprzyja zdrowiu — dziecko styka się w niej z wieloma zarazkami. To również okazja na zarażenia się rodzica, który chce przecież pozostać w pełni zdrowy. Skorzystaj z teleporady, którą odbędziesz w swoim domu.

 

  • Konsultacje online z pediatrą 24h pozwalają również na skorzystanie z usług specjalistów z różnych części kraju. Dzięki temu pacjenci mogą porozmawiać z lekarzem, który jest specjalistą w danej dziedzinie, bez konieczności wyjazdu do innego miasta. 

 

  • Konsultacje online z pediatrą 24/7 pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Gdy mieszkasz daleko od najbliższej przychodni, transport może zająć nawet kilka godzin, co także wpłynie źle na  chore i osłabione dziecko. Nie trać czasu na dojazdy do lekarza i nie ponoś kosztów z nimi związanych.

Pediatra konsultacje online 24h - Na czym polegają teleporady z lekarzem dziecięcym 

Podczas e-wizyty u pediatry odbędziesz zdalne spotkanie z lekarzem specjalistą zajmującym się opieką zdrowotną nad dziećmi. Pediatrzy zapoznają się ze stanem Twojego dziecka, przeprowadzą wywiad dotyczący objawów i jego samopoczucia, zapoznają się z dotychczasowymi badaniami, zlecą dodatkowe — takie jak np. badanie krwi czy moczu, by uzyskać pełniejszy obraz stanu zdrowia dziecka. Udzielą porad dotyczących diety, rozwoju, szczepień czy problemów zdrowotnych, z jakimi boryka się dziecko. 

Dodatkowym atutem porad w med-24.com.pl jest niska cena za usługi. Ich koszt jest zdecydowanie niższy niż osobista wizyta w prywatnym gabinecie lekarskim. Wstępną diagnozę uzyskujesz bez stania w kolejkach i długiego oczekiwania na odległy termin wizyty. Twoje dziecko otrzyma natychmiastowe wskazówki, jakie dokładnie kroki należy podjąć, aby przywrócić jego lepsze samopoczucie.

Czuwaj nad zdrowiem swojego dziecka, niezależnie od pory dnia czy nocy, pomocy udzieli Ci pediatra online 24h. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych lekarzy, dostępnych całodobowo i gotowych odpowiedzieć na każde twoje pytanie. Bez wychodzenia z domu, bez kolejek. Umów się na teleporadę już dziś!

Zarezerwuj wizytę już dziś

Zarezerwuj wizytę już dziś, nasi lekarze są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i odpowiedzą tak szybko, jak to możliwe. Zaloguj się lub zarejestruj, aby zarezerwować wizytę.

Wizyta 89 zł

Umów e-wizytę

wizyta online

Med24 - Jak to działa?

Umów e-wizytę

Usługi w Med24

Image
Med 24
Szybkie, wygodne i bezpieczne konsultacje
Image
Med 24
Szybkie, wygodne i bezpieczne konsultacje
Image
l4
Konsultacja online z możliwością otrzymania L-4
Image
e-recepta
Bez konieczności wychodzenia z domu
Image
Test result
Prześlij swoje wyniki badań i skonsultuj je z lekarzem
Image
Med 24
Otrzymaj skierowanie do prywatnej placówki na specjalistyczne badania

Image
internista
Zaplanuj wizytę z lekarzem internistą. Wizyta 79 zł
Image
Med 24
Zaplanuj wizytę dla dziecka z lekarzem pediatrą. Wizyta 79 zł
Image
Dermatolog
Zaplanuj wizytę. Szybkie terminy. Wizyta od 79 zł
Image
Med 24
Zaplanuj wizytę dla dziecka u alergologa. Wizyta od 79 zł
Image
Anestezjolog
Zaplanuj wizytę. Szybkie terminy. Wizyta od 79 zł
Image
Chirurg
Zaplanuj wizytę. Szybkie terminy. Wizyta od 79 zł
Image
Dermatolog
Zaplanuj wizytę. Szybkie terminy. Wizyta od 79 zł
Image
Med 24
Zaplanuj wizytę. Szybkie terminy. Wizyta od 79 zł
Image
Child
Zaplanuj wizytę dla dziecka u diabetologa. Wizyta od 79 zł
Image
Dietetyk
Zaplanuj wizytę. Szybkie terminy. Wizyta od 79 zł
Image
Child
Zaplanuj wizytę dla dziecka u dietetyka. Wizyta od 79 zł
Image
Med 24
Zaplanuj wizytę. Szybkie terminy. Wizyta od 79 zł
Image
Med 24
Zaplanuj wizytę. Szybkie terminy. Wizyta od 79 zł
Image
Med 24
Zaplanuj wizytę. Szybkie terminy. Wizyta od 79 zł
Image
Female
Zaplanuj wizytę u ginekologa. Szybkie terminy. Wizyta 139 zł
Image
Child
Zaplanuj wizytę. Szybkie terminy. Wizyta 139 zł
Image
internista
Zaplanuj wizytę. Szybkie terminy. Wizyta od 79 zł
Image
Kardiolog
Zaplanuj wizytę. Szybkie terminy. Wizyta od 79 zł
Image
Med 24
Zaplanuj wizytę. Szybkie terminy. Wizyta od 79 zł
Image
Child
Zaplanuj wizytę dla dziecka u laryngologa. Wizyta od 79 zł
Image
Medycyna podróży
Zaplanuj wizytę. Szybkie terminy. Wizyta 129 zł
Image
Meds
Zaplanuj wizytę. Szybkie terminy. Wizyta od 79 zł
Image
Urolog
Zaplanuj wizytę. Szybkie terminy. Wizyta od 79 zł
Image
Med 24
Zaplanuj wizytę. Szybkie terminy. Wizyta od 79 zł
Image
Med 24
Zaplanuj wizytę. Szybkie terminy. Wizyta od 79 zł
Image
e-recepta
Zaplanuj wizytę. Szybkie terminy. Wizyta od 79 zł
Image
pomoc-psycholog
Pomoc lekarza psychiatry. Szybkie terminy
Image
Med 24
Zaplanuj wizytę. Szybkie terminy. Wizyta od 79 zł
Image
Med 24
Zaplanuj wizytę dla dziecka u pulmonologa. Wizyta od 79 zł
Image
Sexolog
30-minutowa konsultacja. Wizyta od 149 zł
Image
Med 24
Zaplanuj wizytę. Szybkie terminy. Wizyta od 79 zł
Image
Med 24
Zaplanuj wizytę. Szybkie terminy. Wizyta od 79 zł
Image
Med 24
Zaplanuj wizytę. Szybkie terminy. Wizyta od 79 zł
Image
pomoc-psychologiczna-zaplanuj-wizyte
Umów 30-minutową konsultację dla dziecka. Wizyta od 79 zł
Image
Med 24
Zaplanuj wizytę. Szybkie terminy. Wizyta od 79 zł
Image
Urolog
Zaplanuj wizytę. Szybkie terminy. Wizyta od 79 zł

Image
pomoc-psycholog
30-minutowa konsultacja z psychologiem. Wizyta od 79 zł
Image
pomoc-psycholog
Pomoc lekarza psychiatry. Szybkie terminy
Image
Sexolog
30-minutowa konsultacja. Wizyta od 149 zł
Image
pomoc-psycholog
Umów 30-minutową konsultację dla dziecka. Wizyta od 79 zł
Image
pomoc-psychologiczna-zaplanuj-wizyte
30-minutowa konsultacja. Wizyta od 79 zł
Image
pomoc-psychologiczna-zaplanuj-wizyte
30-minutowa konsultacja. Wizyta od 79 zł
Image
pomoc-psychologiczna-zaplanuj-wizyte
Umów 30-minutową konsultację dla dziecka. Wizyta od 79 zł

Image
Flue
Niektórzy z nas zmagają się z przeziębieniem nawet kilka...
Image
Med 24
Zwiększenie temperatury ciała jest jednym z podstawowych...
Image
Flue
Jesień to okres nawracających infekcji o podłożu wirusowym...
Image
Med 24
Jesień to okres nawracających infekcji o podłożu wirusowym...
Image
Flue
Wiosna i lato to intensywny czas pylenia roślin. W tym...

Image
internista
Wizyta od 79 zł Umów e-wizytę
Image
Back pain
Ból pleców między łopatkami, w odcinku piersiowym...
Image
Ticks
Wizyta od 79 zł Umów e-wizytę
Image
Alerolog
Wizyta od 79 zł Umów e-wizytę