Przejdź do treści
Menu
Umów Wizytę Express Umów Wizytę Standard
Lekarz laryngolog online - konsultacja i wizyta online z laryngologiem

Laryngolog - konsultacja online

Zaplanuj wizytę

Wizyta 129 zł

Umów Wizytę Standard

Konsultacje online z laryngologiem

Potrzebujesz specjalistycznej i szybkiej porady laryngologa?

Dzięki Med24 możesz skonsultować swoje objawy bez wychodzenia z domu, z dowolnego miejsca, w którym jesteś. Konsultacja laryngologiczna online to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują szybkiej i fachowej porady u lekarza laryngologa.

Umów Wizytę Standard
Umów Wizytę Standard

Czym zajmuje się laryngolog?

Laryngolog zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem schorzeń m.in. gardła, nosa, uszu, krtani oraz zatok przynosowych. Laryngolog jest lekarzem, który pomaga pacjentom ze schorzeniami uszu, nosa, gardła czy krtani. Mogą one mieć podłoże bakteryjne lub wirusowe. W ramach laryngologii diagnozuje się i leczy również różnego rodzaju zaburzenia zmysłów: smaku, słuchu czy węchu. W wielu przypadkach laryngolog bierze udział również w diagnostyce i leczeniu nowotworów w obrębie gardła, jamy ustnej czy twarzoczaszki. W Med24 możecie umówić się do laryngologa 24h.

Z jakimi problemami zgłosić się do lekarza laryngologa?

 • z niepokojącymi objawami gardła, uszu, zatok
 • katarem, kaszlem
 • pogorszeniem słuchu lub węchu
 • krwawieniem z nosa
 • nawracającymi bólami głowy
 • zaburzeniem połykania
 • chrypą

Jakie choroby diagnozuje laryngolog online?

 • zapalenie zatok, gardła, krtani, błony śluzowej nosa
 • zawroty głowy
 • niedosłuch
 • zapalenie węzłów chłonnych
 • przerost migdałków
 • angina ropna
 • polipy nosa

 

Laryngolog wizyta online – kiedy jest potrzebna? 

Na wstępie warto zaznaczyć, że pacjenci z chorobami uszu, gardła lub nosa powinni zostać przebadani nie tylko podczas konsultacji online, ale także w gabinecie stacjonarnym. W ich przypadku konieczne będzie zbadanie wnętrza oczu, uszu i gardła, co jest niemożliwe do wykonania w trakcie e-wizyty. 

Potraktuj e-wizytę u laryngologa jako najszybszą formę kontaktu ze specjalistą, który wskaże Ci, jakie kroki należy podjąć — w tym wystawi skierowanie. Następnie udaj się do lekarza, aby zbadać swoje dolegliwości, poznać ich przyczyny i rozpocząć leczenie. 

Kiedy rekomendowana jest wizyta online?

Laryngolog będzie Ci potrzebny, gdy zauważasz niepokojące obawy i chcesz je jak najszybciej skonsultować, bez długiego oczekiwania na wolny termin u specjalisty. 

Gdy zdecydujesz się na porady lekarskie online, laryngolog wypisze Ci wszystkie skierowania, bez których dalsze leczenie nie będzie możliwe. 

Szybko uzyskasz e-receptę na leki laryngologiczne przyjmowane na stałe. Uzyskasz informacje o sposób postępowania po zabiegach laryngologicznych lub w momencie, gdy obecnie przyjmowane leki przepisane przez innego specjalistę nie przynoszą rezultatów lub po ich przyjęciu Twój stan pogarsza się. 

Zainteresowała Cię konsultacja online? Laryngolog Med24 jest dostępny dla Ciebie od poniedziałku do piątku w różnych, dogodnych dla Ciebie godzinach. 

Laryngolog konsultacja online – jak przebiega wizyta? 

Umów się na e-wizytę do laryngologa – załóż konto w naszym serwisie i wybierz: specjalistę, datę oraz godzinę, w której odbędzie się teleporada. W wybranym przez Ciebie czasie nasz laryngolog skontaktuje się z Tobą i konsultacja rozpocznie się. Spotkanie może odbyć się w jednej z trzech form: rozmowy wideo, telefonicznie i poprzez czat. Koszt pierwszej wizyty wynosi 79 zł. 

Konsultacje online z laryngologiem polegają na przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu. Przed konsultacją warto odpowiednio przygotować swoje odpowiedzi, by maksymalnie ułatwić specjaliście postawienie diagnozy. W trakcie wywiadu zostaniesz poproszony o przesłanie wyników badań. Przygotuj je wcześniej i udostępnij lekarzowi. 

Na koniec otrzymasz niezbędne skierowania, e-receptę, czy potrzebne e-zwolnienie. 

Jak przygotować się do konsultacji online z laryngologiem? 

Przede wszystkim należy być przygotowanym na pytania, które zada laryngolog online. W tym celu warto zapisać wszystkie objawy i długość ich trwania – być może są one tylko chwilowe, a może utrzymują się dłuższy czas lub stale powracają. 

Pomyśl o momentach, w których zauważasz swoje dolegliwości – u niektórych pacjentów częstym przypadkiem są zatkane uszy po przebudzeniu lub wysiłku fizycznym, bądź utrata równowagi przy zmianie pozycji lub energicznych ruchach. 

Zanotuj wszystkie nazwy leków przyjmowanych na stałe i przygotuj wyniki ostatnio wykonanych badań. Zrób im zdjęcia, aby móc przesłać je lekarzowi w trakcie konsultacji. Specjalista może zapytać Cię również o sposób utrzymywania higieny uszu. 

Wizyta 129 zł

Umów Wizytę Standard

Med24 - Jak to działa?

Umów wizytę

Usługi w Med24

Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 79 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Dzieci od 3 r.ż. Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 20 min - 149 zł
Wizyta 30 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 20 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 99 zł
Wizyta 30 min - 129 zł
Wizyta 30 min - 149 zł
Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 99 zł
Wizyta 10 min - 129 zł

Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć