Przejdź do treści
Menu
Umów Wizytę Express Umów Wizytę Standard
Lekarze specjaliści - wizyty online

Lekarze specjaliści
Wizyta Standard

Potrzebujesz konsultacji lekarskiej?

Wybierz lekarza i termin wizyty online

200 lekarzy ponad 40 specjalizacji

Wizyty od poniedziałku do niedzieli 
w godzinach 8.00 - 22.00 (również w dni wolne i święta)

Duża dostępność terminów

Wizyta od 79 zł

Umów Wizytę Standard

Wizyty Standard - DOROŚLI Wizyty Standard - DZIECI

Lekarze specjaliści dla dorosłych - Wizyta Standard

Wybierz specjalistę i umów wizytę online:

  • Po umówieniu wizyty lekarz skontaktuje się z Tobą wybranym przez Ciebie kanałem komunikacji. 
  • W razie potrzeby lekarz wystawi L4 lub skierowanie na badanie (do placówek prywatnych)
  • Lekarz podejmuje 3 próby kontaktu z Tobą w odstępie kilku minut, więc nie musisz się martwić, jeżeli nie odbierzesz za pierwszym razem.
Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 20 min - 149 zł
Wizyta 30 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 20 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 99 zł
Wizyta 30 min - 99 zł
Wizyta 30 min - 149 zł
Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 99 zł
Wizyta 10 min - 129 zł

Polecani lekarze i specjaliści

Lekarze specjaliści dla dzieci - Wizyta Standard

Wybierz specjalistę i umów wizytę online:

Polecani lekarze i specjaliści

Dietetyk kliniczny, dietetyk kliniczny dziecięcy
Internista, Laryngolog w trakcie specjalizacji, Laryngolog dziecięcy w trakcie specjalizacji

Opieka zdrowotna w Med24 spełnia standardy Naczelnej Izby Lekarskiej

Przeczytaj: Wytyczne NIL dla udzielania świadczeń telemedycznych

Teleporady ze specjalistami Med24 dają możliwość skonsultowania swoich objawów i uzyskania planu leczenia poprzez kontakt online. Za pomocą rozmowy wideo, rozmowy telefonicznej lub chatu opiszesz swoje objawy, a lekarz będzie w stanie postawić diagnozę lub skierować się na dalsze badania.

Wielu specjalistów przyjmujących stacjonarnie podczas pierwszego spotkania nie wykonuje badań fizykalnych, a pierwsza wizyta składa się jedynie z wywiadu lekarskiego. Dodatkowo Na wizytę stacjonarną często trzeba czekać kilka tygodni, a nawet miesięcy. Dlatego też warto skorzystać z e-wizyty Med24, znacznie tańszej i gdzie lekarze interniści i pediatrzy są dostępni całą dobę przez 7 dni w tygodniu, a terminy do lekarzy specjalistów są krótkie, często tego samego dnia lub w ciągu najbliższych kilku dni.

Teleporada może odbyć się w weekendy i święta, a także podczas Twoich wakacji lub wyjazdu służbowego. Pozostajemy do Twojej dyspozycji każdego dnia.

Lekarze specjaliści dla dorosłych 

Med-24.com.pl oferuje ponad 40 specjalizacji lekarskich. Uzyskasz pomoc wielu lekarzy z każdej dziedziny. Niezależnie od problemu, z jakim się borykasz z pewnością znajdziesz lekarza, który udzieli Ci porady, wykona diagnozę bądź skieruje na odpowiednie badania. Dodatkowo zgłoś się do nas, jeśli potrzebujesz przykładowo L4 lub przedłużenia recepty. 

Jakie przykładowe specjalizacje lekarskie znajdziesz w Med24? 

Kardiolodzy- specjaliści od chorób serca i układu krążenia. Skorzystaj z ich pomocy w przypadku problemów z ciśnieniem krwi, chorobami serca oraz nadciśnieniem.

Dermatolodzy – są lekarzami specjalizującymi się w diagnostyce i leczeniu chorób skóry, włosów i paznokci. 

Endokrynolodzy - specjaliści od chorób układu hormonalnego. Dorośli często korzystają z ich pomocy w przypadku problemów z cukrzycą, chorobami tarczycy oraz zaburzeniami hormonalnymi.

Ortopedzi - specjaliści od chorób układu ruchu. Poradzą, jakie kroki należy podjąć, gdy męczą nas problemy z kręgosłupem, bądź wystąpią choroby stawów oraz złamania. Konsultacja ortopedyczna może się odbyć również na podstawie przesłanych lekarzowi wyników badań, lub ich opisu.

Ginekolodzy - są specjalistami zajmującymi się zdrowiem kobiecych narządów płciowych, takich jak macica, jajniki i pochwa. Ginekolog prowadzi badania profilaktyczne i leczy choroby oraz dolegliwości związane z narządami płciowymi kobiety, w tym również prowadzi ciążę oraz przeprowadza porody.

Pełnoletni pacjenci mogą skorzystać z również usług doświadczonego psychologa dla dorosłych oraz psychiatry.

W przypadku problemów z uzębieniem czekać będzie na Państwa stomatolog, który dodatkowo zapewnia analizę zdjęcia panoramicznego. 

Medycyna podróży 

Teleporadę możesz odbyć także u specjalistów zajmujących się medycyną podróży. Skorzystaj z ich usług przed podróżą w tropikalne miejsce i zabezpiecz się przed groźnymi dla zdrowia oraz życia chorobami tropikalnymi. Lekarz wyjaśni, jakie szczepienia należy obowiązkowo wykonać przed wyjazdem, a także poinformuje o wszystkich zagrożeniach zdrowotnych, które występują w danym kraju. Specjalista doradza pacjentom, jak uniknąć chorób, jakie leki zabrać ze sobą oraz jakie środki bezpieczeństwa zastosować, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. Lekarz medycyny podróży posiada uprawnienia do wystawienia pacjentom kwalifikacji do szczepień. 

Głównym celem lekarza medycyny podróży jest zapewnienie bezpieczeństwa i zdrowia podróżującym. Aby to osiągnąć, specjalista przeprowadza wywiad z pacjentem, który ma na celu poznanie jego planów podróży, celu wyjazdu oraz historii choroby. Na podstawie tej rozmowy, lekarz przepisuje odpowiednie szczepienia oraz zaleca środki zapobiegawcze, które mają zminimalizować ryzyko zachorowania. 

Lekarz medycyny podróży pomaga również pacjentom, którzy już zachorowali podczas podróży. Specjalista diagnozuje i leczy choroby tropikalne, takie jak malaria czy denga, a także inne choroby, które mogą pojawić się w trakcie podróży, takie jak choroby skóry czy zakażenia dróg moczowych. Oczywiście teleporada nie jest w tym przypadku wystarczająca i należy udać się do lekarza osobiście, jednakże w chwili, gdy podejrzewamy wystąpienie choroby warto skontaktować się z naszym specjalistą.

Internista, medycyna podróży
Internista, Pediatra, Lekarz medycyny podróży

eRecepta, L4 online i eSkierowanie | Co jeszcze oferują wszyscy lekarze specjaliści Med24?

Wszyscy lekarze specjaliści Med24 po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu i zapoznaniu się z wynikami badań, po konsultacji mogą wystawić receptę online lub zwolnienie online. Istnieje także możliwość uzyskania skierowania na dodatkowe badania specjalistyczne.

Możliwość uzyskania w trakcie konsultacji online L4 i recepty online to rozwiązania, które pozwalają na oszczędność czasu i ułatwiają pacjentom dostęp do dokumentów potrzebnych do skorzystania z zasiłku chorobowego czy też zakup leków w aptece.

Wszyscy lekarze specjaliści chorób dziecięcych 

Dzieciństwo jest okresem intensywnego rozwoju i przemian, dlatego też dzieci są bardziej podatne na różnego rodzaju choroby niż dorośli. Wiele chorób dziecięcych jest wynikiem infekcji, które są przenoszone drogą kropelkową lub przez bezpośredni kontakt z zakażonymi osobami lub przedmiotami. Inne choroby dziecięce są wynikiem genetycznych lub środowiskowych czynników ryzyka.

Jedną z najczęstszych chorób dziecięcych jest ospa wietrzna. Choroba ta powoduje gorączkę, wysypkę oraz swędzenie skóry. Ospa wietrzna jest przenoszona drogą kropelkową i jest szczególnie niebezpieczna dla małych dzieci, które nie zostały jeszcze zaszczepione.

Innym powszechnym schorzeniem jest różyczka. Różyczka jest przenoszona drogą kropelkową i powoduje gorączkę, zmęczenie oraz wysypkę. Choroba jest szczególnie niebezpieczna dla kobiet w ciąży, ponieważ może powodować poważne problemy zdrowotne u płodu.

Grypa jest kolejną częstą chorobą dziecięcą. Grypa jest przenoszona drogą kropelkową i powoduje gorączkę, dreszcze, bóle mięśni oraz kaszel. Grypa jest szczególnie niebezpieczna dla dzieci z chorobami przewlekłymi, takimi jak astma lub cukrzyca.

Niektóre choroby dziecięce są również wynikiem genetycznych czynników ryzyka. Przykładem takiej choroby jest fenyloketonuria (PKU), która jest spowodowana brakiem enzymu odpowiedzialnego za rozkład aminokwasu fenyloalaniny.

Zapalenie ucha środkowego jest spowodowane przez infekcję bakteryjną lub wirusową. Objawy obejmują ból ucha, trudności w słyszeniu, gorączkę. 

Wszystkie specjalizacje lekarskie

Lekarze specjaliści dla dzieci, zwani również pediatrami, to lekarze, którzy specjalizują się w opiece nad zdrowiem dzieci i młodzieży. Są oni odpowiednio przeszkoleni i certyfikowani, aby zapewnić najwyższy poziom opieki medycznej dla dzieci w różnym wieku, od noworodków do nastolatków. 

Pediatrzy zajmują się diagnozowaniem i leczeniem chorób u dzieci, takich jak infekcje, alergie, choroby zakaźne, problemy z układem trawienia, problemy z sercem czy problemy z rozwojem. Podejmują również działania profilaktyczne, takie jak szczepienia i badania przesiewowe, aby zapobiegać rozwojowi chorób u dzieci.

Pediatrzy również pomagają rodzicom w zakresie opieki nad dziećmi, doradzając im w kwestiach dotyczących żywienia, snu, higieny i rozwoju dziecka. Są oni ważnym źródłem wsparcia dla rodziców, ponieważ pomagają im rozwiązywać problemy, które mogą pojawić się w trakcie wzrostu i rozwoju dziecka.

Oprócz pediatrów o zdrowie dzieci dbają pozostali lekarze specjaliści: alergolog dziecięcy, diabetolog dziecięcy, dietetyk dziecięcy, laryngolog dziecięcy, psycholog dziecięcy, psycholog młodzieży, pulmonolog dziecięcy, terapeuta uzależnień młodzieży. 

Psycholog dziecięcy online Med24 

Psycholog dziecięcy to specjalista, który zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem problemów emocjonalnych, behawioralnych oraz rozwojowych u dzieci i młodzieży. W pracy psychologa dziecięcego ważne jest rozumienie specyficznych potrzeb i doświadczeń dzieci, a także umiejętność pracy z rodzicami i nauczycielami.

Psycholog dziecięcy może pracować w szkołach, przychodniach zdrowia, ośrodkach pomocy dzieciom, a także w prywatnych praktykach. Zajmuje się on diagnozowaniem i leczeniem różnych problemów, takich jak zaburzenia emocjonalne, trudności w nauce, trudności w relacjach z rówieśnikami, trudności z zachowaniem, a także różnego rodzaju zaburzenia rozwojowe. Może on przeprowadzać indywidualne lub grupowe terapie, które polegają na rozmowach, ćwiczeniach i zabawach, a także na pracy z rodzicami i nauczycielami.

W przypadku Med24 psychologowie pomagają dzieciom oraz młodzieży, a także udzielają spotkań z rodzicami, który bez obecności dziecka chcą omówić ich trudności i zaobserwowane niepokojące objawy. Z teleporady z terapeutą może skorzystać młodzież borykająca się z różnego rodzaju uzależnieniami.

Psycholog dziecięcy, Psycholog młodzieży, Terapeuta uzależnień młodzieży

Jak to działa?

Przechodzisz do wybrania konsultacji z lekarzem specjalistą: 

Umów Wizytę Standard

lekarz online

Wybierz wizytę online dostosowaną do Twoich potrzeb

Przechodzisz do umawiania konsultacji z lekarzem specjalistą

Wybierz termin, w którym chcesz odbyć konsultację:

chirurg online

Lekarze przyjmują przez cały tydzień. Od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8.00 - 22.00

Chcesz, żeby lekarz skontaktował się z Tobą telefonicznie?

Po wybraniu terminu wizyty, możesz wybrać formę kontaktu z lekarzem

Wideo, czat lub telefon:

online lekarz

Po wybraniu dogodnej dla Ciebie formy kontaktu, poprosimy Cię o zalogowanie się lub zarejestrowanie.

Nie masz u nas jeszcze konta?
Nic nie szkodzi!

Rejestracja w Med24 zajmie Ci mniej niż 2 minuty!

logowanie med24

Po wypełnieniu danych niezbędnych dla lekarza do przeprowadzenia konsultacji, lekarz skontaktuje się we wskazanym przez Ciebie terminie.

Umów Wizytę Standard

Usługi w Med24

Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 79 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Dzieci od 3 r.ż. Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 20 min - 149 zł
Wizyta 30 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 20 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 99 zł
Wizyta 30 min - 129 zł
Wizyta 30 min - 149 zł
Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 99 zł
Wizyta 10 min - 129 zł

Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć