Przejdź do treści
Menu
Umów Wizytę Express Umów Wizytę Standard
Lekarz ginekolog online - konsultacja i wizyta online z ginekologiem

Konsultacje online z ginekologiem

Zaplanuj wizytę

Wizyta 139 zł

Umów Wizytę Standard

Umów Wizytę Standard

Potrzebujesz specjalistycznej i szybkiej porady lekarza ginekologa?

Dzięki Med24 możesz skonsultować swoje objawy bez wychodzenia z domu, z dowolnego miejsca, w którym jesteś.

Wizyta 139 zł

Umów Wizytę Standard

Konsultacja ginekologiczna w formie teleporady pomoże Ci skonsultować Twoje najważniejsze obawy i omówić z lekarzem wyniki badań. Podczas e-wizyty otrzymasz e-receptę na przyjmowane leki lub antykoncepcję hormonalną. Otrzymasz receptę na antykoncepcję awaryjną, po stosunku bez zabezpieczenia. 

Odczuwasz ból lub zmagasz się z innymi dolegliwościami w okolicach intymnych, a może chcesz profilaktycznie zadbać o swoje zdrowie? Pamiętaj, że w tym przypadku wymagana jest osobista wizyta w gabinecie. Podczas teleporady lekarz nie jest w stanie przeprowadzić najważniejszych badań, czyli USG, mammografii, cytologii. Dopiero po wizycie stacjonarnej otrzymasz diagnozę - teleporady są konsultacjami, które pomocą obrać dobry kierunek leczenia.

Konsultacje ginekologiczne online to coraz popularniejsza opcja dla kobiet, które potrzebują porady lekarskiej, ale z różnych powodów nie mogą lub nie chcą odwiedzić lekarza osobiście. Zdalna forma konsultacji wykorzystywana jest przez coraz większe grono pacjentek. Przed e-wizytą sprawdź, jak najlepiej się do niej przygotować. 

 1. Przygotuj swoją historię medyczną

Przed konsultacją ginekologiczną online warto przygotować swoją historię medyczną. Zapisz, z jakimi chorobami miałaś do czynienia oraz jakie leki bierzesz. Zapisz również wszelkie operacje i hospitalizacje. Wszelkie informacje, które mogą pomóc lekarzowi w zrozumieniu Twojego stanu zdrowia i postawieniu dokładnej diagnozy, są ważne. Nie zapomnij o chorobach, które wystąpiły w przeszłości w Twojej rodzinie. 

 1. Zbierz informacje na temat swojego cyklu menstruacyjnego

Kolejnym ważnym krokiem przed konsultacją ginekologiczną online jest zebranie informacji na temat swojego cyklu menstruacyjnego. Zapisz daty pierwszego i ostatniego dnia swojego ostatniego okresu, długość cyklu i wszelkie inne symptomy, takie jak bóle brzucha lub bóle piersi.

 1. Przygotuj listę pytań i problemów ze zdrowiem

Przed konsultacją ginekologiczną online warto przygotować listę pytań i problemów, które chcesz omówić z lekarzem. Spisz swoje pytania, dzięki czemu upewnisz się, że nie pominiesz żadnej ważnej dla siebie sprawy. 

 1. Przygotuj wyniki badań 

Posiadasz wyniki badań? Dokumenty w formacie pdf lub zdjęcia wyników badań, opisów  zapisz na swoim urządzeniu. W trakcie e-wizyty wyślesz je ginekologowi. Uzupełnią wywiad i pomogą podjąć odpowiednie kroki, dzięki którym rozpoczniesz skuteczne leczenie. 

 1. Wybierz ciche i prywatne miejsce

Konsultacja ginekologiczna online to wyjątkowy rodzaj teleporady lekarskiej, podczas której poruszane są kwestie wrażliwe, prywatne, często wstydliwe dla wielu pacjentek. Przed konsultacją ginekologiczną online wybierz ciche i prywatne miejsce, w którym będziesz mógł porozmawiać z lekarzem bez najmniejszych problemów. Upewnij się, że nie będziesz miała zakłóceń, takich jak dźwięki z zewnątrz lub inne osoby w pobliżu. 

Regularne wizyty u ginekologa są najlepszym sposobem na zachowanie zdrowia. Szybka diagnoza i rozpoczęcie leczenia jest skuteczną metodą na pełne wyleczenie wielu schorzeń bez powikłań. Skontaktuj się z lekarzem w szczególności, jeśli występują jakiekolwiek problemy lub niepokojące objawy, takie jak:

 • Nietypowe lub obfite krwawienia z pochwy, w tym krwawienia między okresami
 • Bóle w okolicy miednicy, dolnej części brzucha lub podczas stosunku
 • Nieprawidłowe upławy, takie jak uciążliwy swędzenie, pieczenie, bądź zmiana zapachu wydzieliny
 • Niepokojące zmiany w piersiach, takie jak guzki lub obrzęki
 • Nieprawidłowe wyniki badań przesiewowych, takie jak badanie cytologiczne lub mammografia
 • Trudności w zajściu w ciążę

 • Wygoda: Jednym z głównych powodów, dla których warto skorzystać z konsultacji online u ginekologa, jest wygoda. Skonsultujesz swoje objawy lub wyniki badań, otrzymasz receptę na leki lub antykoncepcję  z dowolnego miejsca, w którym masz dostęp do Internetu, bez konieczności wychodzenia z domu. Rozwiązanie świetne dla kobiet, które z wielu przyczyn nie są w stanie udać się do gabinetu. 

 

 • Oszczędność czasu: nie musisz jechać do gabinetu lekarskiego, co pozwala zaoszczędzić czas na dojazdach oraz na oczekiwaniu w poczekalni. Konsultacje z ginekologiem online to świetne rozwiązanie dla przykładowo zabieganych mam, kobiet pracujących w godzinach przyjęć stacjonarnych. 

 

 • Dostępność: konsultacje umożliwiają dostęp do specjalisty w sytuacjach, gdy nie masz możliwości skorzystania z tradycyjnej wizyty w gabinecie lekarskim, na przykład gdy jesteś w podróży lub masz ograniczone możliwości poruszania się.

 

 • Prywatność: konsultacja ginekologiczna online umożliwia zachowanie pełnej prywatności, co dla wielu kobiet jest bardzo ważne w przypadku wrażliwych tematów, takich jak zdrowie intymne. Podobnie, jak w przypadku wizyty w gabinecie, lekarz przyjmujący zdalnie jest objęty tajemnicą lekarską. 

 

 • Skuteczność: Konsultacje online u ginekologa są skuteczne w przypadku leczenia wielu chorób i stanów, w tym menopauzy, zakażeń dróg moczowych, infekcji grzybiczych, a także w przypadku porad dotyczących antykoncepcji. Za każdym razem, gdy zależy Ci na czasie i chcesz jak najszybciej uzyskać receptę lub poradę, zgłoś się na e-wizytę w Med-24.com.pl.

Na e-wizytę w Med24 umówisz się w kilka minut! Wystarczy zarejestrować się w Med-24.com.pl. Wybierz swojego specjalistę, datę i godzinę wizyty. W nagłych wypadkach możesz skorzystać także z całodobowej opieki lekarskiej. Opłać konsultację, a w wyznaczonym czasie lekarz skontaktuje się z Tobą. Wizyta odbędzie się poprzez: wideorozmowę, rozmowę telefoniczną lub chat. Jeśli nie czujesz się swobodnie rozmawiając, bez problemu odpowiesz na pytania lekarza w SMS i prześlesz wyniki badań.

 • zaburzenia miesiączkowania (nieregularna miesiączka lub jej brak)
 • problemy z zajściem w ciąże
 • silny ból podczas miesiączki  
 • pieczenie w okolicach intymnych
 • ból lub krwawienie podczas współżycia
 • ból w podbrzuszu, ból w trakcie stosunku
 • brak miesiączki
 • menopauza
 • upławy
 • nieregularny okres
 • niepokojące objawy w ciąży
 • niepłodność
 • niepożądane działania antykoncepcji hormonalnej
 • zapalenie układu moczowego

 • przedłużenie recepty na tabletki antykoncepcyjne, pigułki antykoncepcyjne, plastry antykoncepcyjne
 • skierowanie na specjalistyczne badania
 • konsultację wyników badań (krwi, cytologii)
 • zalecenia dotyczące dalszego postępowania lub leczenia
 • e-skierowanie na cytologię

Ważne informacje:

 • e-wizytę u ginekologa możesz odbyć w komfortowej dla siebie formie kontaktu: wideo, czat sms lub telefon
 • lekarze w Med24 mają wgląd w wyniki badań oraz dokumentację medyczną, które pacjent może wysłać przed wizytą lub w trakcie jej trwania
 • z konsultacji może skorzystać każda pacjentka, bez względu na miejsce przebywania i wcześniejszą historię leczenia

Przygotowaliśmy dla Was 10% kody rabatowe na wszystkie badania laboratoryjne, zamówione przez stronę store.synevo.pl z kodem: MED24

Rekomendowane badania:

Kup online bez skierowania na store.synevo.pl

Dowiedz się więcej

Synevo + Med 24

Zarezerwuj wizytę już dziś

Zarezerwuj wizytę już dziś, nasi lekarze są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i odpowiedzą tak szybko, jak to możliwe. Zaloguj się lub zarejestruj, aby zarezerwować wizytę.

Wizyta 139 zł

Umów Wizytę Standard

wizyta online

Med24 - Jak to działa?

Umów wizytę

Usługi w Med24

Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 79 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Dzieci od 3 r.ż. Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 20 min - 149 zł
Wizyta 30 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 20 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 139 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 129 zł
Wizyta 10 min - 99 zł
Wizyta 30 min - 129 zł
Wizyta 30 min - 149 zł
Wizyta 10 min - 89 zł
Wizyta 10 min - 99 zł
Wizyta 10 min - 129 zł

Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć
Sprawdź jak wyleczyć