SPECJALIZACJA

Psychoterapeuta

Image
img

Konsultacje online z psychoterapeutą

Potrzebujesz specjalistycznej i szybkiej konsultacji u psychoterapeuty?

W Med24 możesz skonsultować swoje objawy bez wychodzenia z domu, z dowolnego miejsca, w którym jesteś. Badania wskazują, że psychoterapia online jest równie efektywna, jak terapia „twarzą w twarz”.
 

Zalety psychoterapii online:

Przede wszystkim psychoterapia online to wygoda, dyskrecja i oszczędność czasu.

Czasami dostęp do psychoterapeuty przyjmującego w gabinecie bywa utrudniony. Przeszkodą może być odległość od miejsca zamieszkania, nieregularny czas pracy. Takie trudności mogą spowodować przerwanie ciągłości procesu terapeutycznego, co zmniejsza jego skuteczność. Na szczęście dziś możesz temu zaradzić Wystarczy wybrać termin w kalendarzu, dokonać płatności i rozpocząć terapię online. Z psychoterapeutą możesz porozmawiać wszędzie, nawet podczas przerwy w pracy. Jest to przede wszystkim wygodne, szybkie i jednocześnie skuteczne. Współpracując z zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów zapewniamy naszym pacjentom kompleksową opiekę psychoterapeutyczną. Stwarzamy warunki pełnej dyskrecji i intymności, starając się w ten sposób zapewnić poczucie bezpieczeństwa.


Jak przebiega terapia online?

Przebieg terapii online (podobnie jak w przypadku klasycznej formy spotkań z psychoterapeutą) jest indywidualnie dostosowany do potrzeb pacjenta po uprzednim diagnozowaniu (wizyty diagnostyczno-kontraktowe) przez specjalistę.

Psychoterapia przez internet to spotkania pacjenta z psychoterapeutą, które odbywają się zazwyczaj raz w tygodniu (częstotliwość sesji ustala się indywidualnie). Psychoterapeuta może również pomóc jeśli potrzebujesz psychoterapii uzależnień online lub psychoterapii przez internet, przez skype lub inny komunikator internetowy.